Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1092
Linki: 2
gości: 9995508
Strona główna
Advertisement

Konkurs na znaczek pocztowy- wolontariat
07.05.2020.
Nawiązując do konkursu plastycznego na projekt znaczka pocztowego „Świat oczami młodych”, przedstawiamy krótką prezentację nt. wolontariatu, dzięki której poznacie m.in.: historię wolontariatu, idee jakie za sobą niesie, a także przykłady działań wolontariackich. Dodatkowo przesyłamy przydatne linki, które pomogą stworzyć idealny projekt znaczka.

znaczek pocztowy

wolontariat

warto zajrzeć

 
Trwaja zdalne próby zespołu GOSPOSIE
06.05.2020.
W czasie kwarantanny zespół folklorystyczny "Gosposie", pod kierownictwem Michała Stadnickiego przygotowują zdalnie nowy repertuar i serdecznie pozdrawiają swoją publiczność. 
Modernizacja i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Lasecznie
06.05.2020.
Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zrealizował projekt pn. „Modernizacja i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Lasecznie”.
Głównym celem zadania było podniesienie poziomu rozwoju lokalnego sołectwa Laseczno poprzez zmodernizowanie i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Lasecznie w okresie pięciu miesięcy.
W ramach modernizacji zostało pomalowane główne pomieszczenie sali wiejskiej w Lasecznie (140 m2). W sali wiejskiej zostały wymienione świetlówki, które nie spełniały swojej roli, często się przepalały. Nowe oświetlenie LED jest energooszczędne i charakteryzuje się trzykrotnie dłuższą żywotnością w stosunku do standardowych świetlówek liniowych, co pozwala radykalnie obniżyć koszty konserwacji systemu oświetlenia, jak i zmniejszyć koszty jego utylizacji.

Sala wiejska została wyposażona w oświetlenie sceniczne (w sali wiejskiej znajduje się scena z profesjonalną kurtyną). Zakupione oświetlenie zastąpiło zużyte i wyeksploatowane oświetlenie typu pary 56 na sprzęt oświetleniowy oparty na technologii LED:
- Stairville Octagon Theater CW/WW 36x1W – 6 szt.,
- Showtec LED Par 64 Short Q4-18 Black – 6 szt.

Sala wiejska została również wyposażona w sprzęt nagłośnieniowy, zakupiliśmy:

- BEHRINGER X32 mikser cyfrowy 32 kanały – 1 szt.,
- case na mikser BEHRINGER X32 – 1szt.,
- BEHRINGER S32 STAGEBOX CYFROWY – 1 szt.
Pozyskany z projektu sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy wpłynie na poprawę od strony technicznej jakości imprez organizowanych przez GOK Laseczno w sali wiejskiej.

Sala wiejska w Lasecznie stanowi centrum kulturalno-rekreacyjne sołectwa Laseczno i gminy Iława,
w której odbywają  się ważne wydarzenia kulturalne zawarte w Kalendarzu Imprez Promocyjnych gminy Iława, np. "Przegląd Kolęd i Pastorałek", "Gminne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego - Spotkania z Poezją", "Koncert Walentynowy", Koncert z okazji Dnia Kobiet, Mężczyzn i Sołtysa", "Festiwal Pieśni i Piosenki Polskiej", "Koncert Niepodległościowy", "Muzyczne Zaduszki", choinki
i bale karnawałowe dla dzieci. W sali odbywają się również wernisaże połączone z koncertami, spektakle teatralne, warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne, nauka gry na instrumentach muzycznych i próby zespołów muzycznych działających na terenie gminy Iława, np. zespół ludowy "Gosposie", "Dzieci Ziemi Iławskiej", zespół folkowy "Morawa", zespół wokalno-instrumentalny "Grasz-Band". Dzięki realizacji operacji wprowadzimy również warsztaty realizacji dźwięku i światła z wykorzystaniem zakupionego sprzętu oraz w ramach "Kawiarenki Artystycznej" cykliczne wydarzenia kulturalne.
Czytaj całość…
 
8 maja - dzień Zwycięstwa we wspomnieniach
06.05.2020.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z minionych obchodów Dnia Zwycięstwa w Iławie, podczas których GOK Laseczno zajęło się stroną organizacyjną( nagłośnienie, miejsca siedzące dla kombatantów i przedstawicieli władz, itd.)
Czytaj całość…
 
Konkurs fotograficzny- regulamin
05.05.2020.
Poniżej,zamieszczamy regulamin w plikach jpg.- patrz "Czytaj całość..."
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który rozpoczyna się 5 maja.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 779
 
 
Popularne
 
 
 
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.