Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1310
Linki: 2
gości: 78071793
Strona główna
Advertisement

Dzień Sołtysa połączony z Dniem Kobiet w Lasecznie PDF Drukuj Email
11 marca 2023 r. w sobotnie popołudnie sala widowiskowa GOK Laseczno rozbrzmiewała muzyką, pięknymi wierszami o kobietach i mnóstwem ciepłych słów skierowanych do pań i sołtysów, którzy w tym dniu obchodzili swoje święto.
Głównym organizatorem Gminnych Obchodów Dnia Sołtysa i Dnia Kobiet był wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński i Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Impreza została zorganizowana przy współpracy Rady Sołeckiej wsi Laseczno i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno. Współorganizatorzy zadbali o słodki poczęstunek i kwiaty dla każdej pani.
W imprezie wzięli udział sołtysi i radni z gminy Iława, mieszkańcy gminy i okolic, oraz przybyli goście: poseł na Sejm RP Zbigniew Ziejewski, Przewodnicząca Rady Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Bernadeta Hordejuk, Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski, Przewodniczący Rady Gminy Iława Roman Piotrkowski, z-ca wójta Andrzej Brach, Sekretarz UG Iława Krzysztof Bądkowski, Skarbnik Gminy Iława Marlena Baranowicz- Rak, dyrektor SP Laseczno Danuta Gubała, prezes OSP Laseczno Andrzej Żurawski i inni.
Na początku imprezy ciepłe słowa i życzenia do sołtysów oraz pań skierował wójt Krzysztof Harmaciński  i Przewodniczący Roman Piotrkowski, a także zaproszeni goście.
Podziękowania za owocną współpracę i życzenia wszystkim sołtysom złożyła także dyrektor GOK Laseczno Grażyna Piękos i radna oraz sołtys Laseczna – Emilia Skolmowska.
Impreza odbyła się w ciepłej atmosferze, na którą składały się piękne wiersze skierowane do pań, a zaprezentowane przez panów: Andrzeja Bracha, Marcina Kowalewskiego i Krzysztofa Zielińskiego.
Gwiazdą imprezy był duet: Grzegorz Tyszkiewicz (gitara i śpiew) i Krzysztof Szmytke (skrzypce), który zaprezentował utwory z repertuaru różnych artystów: Cohena, Niemena, Presleya, Grechuty i Sinatry, nawiązujące do obchodzonego święta pań.
Gminny Ośrodek Kultury w zaaranżowanej „Kawiarence Artystycznej” przygotował scenografię, bardzo dobre nagłośnienie występów i samą oprawę artystyczną.

Impreza przebiegała w ciepłej i miłej atmosferze.
Koncert spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, o czym świadczyły bisy zespołu i udział publiczności we wspólnym śpiewie z artystami.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.