Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1295
Linki: 2
gości: 69340375
Strona główna
Advertisement

Koncert Noworoczny PDF Drukuj Email
W dniu 15 stycznia 2023, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie odbył się „Koncert Noworoczny”. W tym roku wystąpili młodzi artyści z zespołu „Dzieci Ziemi Iławskiej” i zespół „Grasz Band”. Zespoły wspólnie wykonały kilka kolęd i pastorałek oraz piosenki z repertuaru Anny Marii Jopek, Stanisława Soyki i braci Golec.  W imprezie wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych na czele  z wójtem Krzysztofem Harmacińskim i Przewodniczącym Rady Gminy Romanem Piotrkowskim , radni, sołtysi, dyrektorzy szkół, dyrektorzy jednostek organizacyjnych, a także mieszkańcy gminy i miasta Iława oraz sąsiednich gmin powiatu iławskiego.
Na uwagę zasługuje fakt, że na widowni znalazły się dzieci i młodzież.

Gwiazdą koncertu był gdański zespół (projekt) „Artis”, składający się z siedmiu instrumentalistów- pierwsze skrzypce, drugie skrzypce, altówka, wiolonczela, flet, puzon i fortepian, towarzyszył znakomitej wokalistce (sopran) Marii Malinowskiej. W wykonaniu wspaniałych artystów goście imprezy usłyszeli takie przeboje, jak „Odgłosy wiosny” Johanna Straussa, „Kto me usta całuje, ten śni” Franza Lehara, arię z musicalu „My Fair Lady”, czy znane tango Gerardo Matosa Rodrigueza „La Cumparsita” i inne znane utwory. Perfekcja wykonania i znakomita technika wokalna Marii Malinowskiej sprawiły, że publiczność przyjęła koncert owacją na stojąco.

Koncert noworoczny  reprezentował wysoki poziom wykonawczy, znakomicie reagującą publiczność, barwną grę świateł i doskonały dźwięk. Prowadząca imprezę dyrektor GOK Grażyna Piękos, wręczając na ręce solistki piękny bukiet kwiatów i komplementując wykonanie, wyraziła nadzieję na dalsze występy zespołu w gminie Iława.
Na zakończenie imprezy wójt Krzysztof Harmaciński, wyraził swoje uznanie dla wszystkich wykonawców i złożył życzenia noworoczne.

Dyrektor GOK wraz z Pracownikami serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom koncertu za udział i wiele pozytywnych emocji, które towarzyszyły imprezie. Zapraszamy na kolejne imprezy kulturalne organizowane przez Ośrodek.
  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
Regulamin- RODO-Karta zgłoszenia-XII Przegląd Kolęd i Pastorałek2023-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2023 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.