Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane przez GOK
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1224
Linki: 2
gości: 41640640
Strona główna
Advertisement

Koncert Pro Musica Antiqua w Lasecznie
23.09.2021.
 W dniu 19 września br. w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lasecznie odbył się koncert pn. „Pro Musica Antiqua” w ramach programu „Muzyka europejska w zabytkach i przyrodzie Warmii i Mazur”. Wydarzenie objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Organizatorami uroczystości byli: Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich, Gmina Iława, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lasecznie. Koncert rozpoczął się po Mszy Św., którą celebrował proboszcz ww. parafii Ks. Piotr Kliczkowski. Koncert poprowadził prof. Leszek Szarzyński – założyciel i kierownik artystyczny zespołu. W programie koncertu znalazły się utwory od Baroku do Współczesności. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła sopranistka Ewa Alchimowicz-Wójcik. Publiczność żywo reagowała na występy artystów, nagradzając ich zasłużonymi brawami. Po koncercie Dyrektor GOK Grażyna Piękos podziękowała za wspaniały i pełen wzruszeń koncert i wręczyła symboliczne bukiety kwiatów na ręce wokalistki i pianistki. Warto nadmienić, że Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie jako jeden z organizatorów zadbał o stronę techniczną koncertu oraz o artystów przed i po koncercie. W garderobie, w GOK nie zabrakło ciepłych napojów, pysznych przekąsek i niezbędnej ciszy przed koncertem.
Czytaj całość…
 
Gry i zabawy dla dzieci młodzieży i dorosłych w Szałkowie i Nowe Wsi
21.09.2021.
W dniu 18 września br. Gminny Ośrodek Kultury na zapotrzebowanie dwóch sołectw: Sołectwa Szałkowo i Sołectwa Nowa Wieś przeprowadził gry, zabawy i konkursy dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców. Funkcję animatora profesjonalnie przeprowadziły panie: Grażyna Piękos- dyrektor GOK i Ewa Romaniuk- v-ce dyrektor SP Susz, wspierane przez instruktora/akustyka Jerzego Piotrowskiego.
Mimo mało sprzyjajacej aury, dzięki talentom organizacyjnym sołtysów: pani Barbary Ostrowskiej (Nowa Wieś) i Tomasza Papińczaka (Szałkowo) i zaangażowaniu obu Rad Sołeckich, a także mieszkańców sołectw organizacja imprez przebiegła tak, że uczestnicy bardzo angażowali się w serię zabaw (wyścigi z kapeluszem, wyścigi w trójkach (mama, tata, ja), przeciąganie liny przez całe rodziny, rzut na punkty do clowna, "gąsienica", rozgrzewający taniec. W przerwach oba sołectwa zagwarantowały ciepły posiłek, napoje i słodycze, a w przypadku Szałkowa, także jazdę na konikach. W tle puszczana była rytmiczna muzyka.
Atrakcją było malowanie twarzy dzieci wg wybranych wzorów przeróżnych postaci: ludzi i zwięrzątek. Dzieci z ochotą dały pomalować sobie buźki, w czym zasługa obu w/w pań animatorek.
Obie imprezy odbyły się pod honorowym patronatem wójta gminy Iława, pana Krzysztofa Harmacińskiego, który znalazł chwilę czasu i zaszczycił dzieci, ich rodziców i mieszkańców sołectwa swoją obecnością, mimo czekających na niego ważnych obowiązków rodzinnych.
Obie imprezy, biorąc pod uwagę zadowolenie uczestników należy uznać za bardzo udane.
Czytaj całość…
 
Koncert muzyki klasycznej w Lasecznie
21.09.2021.
W dniu 19 września br. w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lasecznie odbył się koncert  pn. „Pro Musica Antiqua” w ramach programu „Muzyka europejska w zabytkach i przyrodzie Warmii i Mazur”. Wydarzenie objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Organizatorami uroczystości byli: Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich, Gmina Iława, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lasecznie. Koncert rozpoczął się po Mszy Św., którą celebrował proboszcz ww.  parafii Ks. Piotr Kliczkowski. Koncert poprowadził prof. Leszek Szarzyński – założyciel i kierownik artystyczny zespołu. W programie koncertu znalazły się utwory od Baroku do Współczesności. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła sopranistka Ewa Alchimowicz-Wójcik. Publiczność żywo reagowała na występy artystów, nagradzając ich zasłużonymi brawami. Po koncercie Dyrektor GOK Grażyna Piękos podziękowała za wspaniały i pełen wzruszeń koncert i wręczyła symboliczne bukiety kwiatów na ręce wokalistki i pianistki. Warto nadmienić, że Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie jako jeden z organizatorów zadbał o stronę techniczną koncertu oraz o artystów przed i po koncercie. W garderobie, w GOK  nie zabrakło ciepłych napojów, pysznych przekąsek i niezbędnej ciszy przed koncertem.
Czytaj całość…
 
Zatrudnimy instruktora
16.09.2021.


Link poniżej prowadzi do oferty zamieszczonej w portalu Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie.
Serdecznie zapraszamy kandydatów do zgłaszania swoich ofert.

Praca- Instruktor w GOK Laseczno
 
Rajd rowerowy- Moja Niepodległość- pliki do pobrania
10.09.2021.


1. Regulamin rajdu - Moja Niepodległość
2. Formularz zgłoszenia na rajd
3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
4. Zgoda rodzica lub opiekuna

Regulamin Rajdu Pomarańczowego
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 48 z 908
 
 
Popularne
 
 
 
© 2022 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.