Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1025
Linki: 2
gości: 8363100
Strona główna
Advertisement

Ważna informacja - GOKLaseczno
12.03.2020.
DYREKTOR GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W LASECZNIE  INFORMUJE

W związku z sytuacją związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się Koronawirusa, informuję, że Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie najbliższym czasie pracować będzie bez zmian.
Jednocześnie ze względów sanitarnych i organizacyjnych apeluję do obywateli, aby w przypadku braku konieczności osobistego stawiennictwa, w miarę możliwości ograniczyli wizyty w GOK Laseczno i załatwiali sprawy drogą mailową lub telefonicznie; zachęcam również do załatwiania spraw za pośrednictwem strony internetowej i Facebooka..

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonów:
89 648 44 23  (w. 20) – sekretariat
784 036 020

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie
GRAŻYNA PIĘKOS
 
Ważna wiadomość !!!
12.03.2020.

UWAGA !

 W związku z zaleceniem Premiera RP, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i zarządzeniem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia. 11 marca 2020 r., dotyczącym koronowirusa, wszystkie zajęcia oraz wydarzenia organizowane przez GOK Laseczno oraz Biblioteki będące w jego strukturach (GBP Laseczno, GBP Siemiany, GBP Ząbrowo, GBP Ławice i GBP Rudzieniece) są odwołane do 25 marca 2020 r.

 
Dzień Kobiet w Kałdunach - 7 marca
12.03.2020.
W dniu 7 marca z inicjatywy Rady Sołeckiej Kałdun, której przewodniczy Daniela Wysocka w sali wiejskiej odbyło się spotkanie w związku z Dniem Kobiet.
Władze gminy reprezentował z-ca wójta Andrzej Brach, który złożył serdeczne życzenia i na ręce pani sołtys wręczył symboliczny bukiet kwiatów. Imprezę prowadziła dyrektor GOK Laseczno Grażyna Piękos, która zachęciła wszystkich do  wspólnego śpiewanie piosenek polskich przy użyciu systemu karaoke. Panie bardzo chętnie śpiewały. Warto nadmienić, że znalazły się nawet bardzo dobre wokalistki, prawdziwe talenty.
Podczas tak miłej uroczystości nie zabrakło słodkiego poczęstunku i wyśmienitego tortu, przygotowanych przez niezawodne, kałduńskie Koło Gospodyń Wiejskich.
O techniczną stronę imprezy: muzyka, system karaoke i nagłośnienie zadbał instruktor GOK - Marcin Kowalewski.
Czytaj całość…
 
Dzień Kobiet w Ławicach- 4 marca
12.03.2020.
04.03.2020r.
w Izbie Pamięci Emila von Behringa w Ławicach odbyło się spotkanie słowno – muzyczne zorganizowane przez Gminna Bibliotekę Publiczna- Filia Ławice, z okazji Dnia Kobiet, wśród uczestników spotkania byli członkowie Klubu Seniora z Ławic i Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Iławy. Spotkanie uświetnił występ pracowników GOK Laseczno. Poniżej krótka fotorelacja.
Czytaj całość…
 
Dzień Kobiet w Ząbrowie
10.03.2020.
W dniu 6 marca br. w ząbrowskiej sali wiejskiej odbyło się spotkanie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Na imprezę przybyli: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Przewodniczący Rady gminy Iława Roman Piotrkowski, przedstawiciele Rady Sołeckiej Ząbrowa z sołtys Beatą Nowakowską, emerytowani dyrektorzy SSP i SG Ząbrowo- Urszula Waszczak-Zielińska i Elżbieta Blinkiewicz, nauczyciele tutejszej szkoły, mieszkanki Ząbrowa i okolic.
Nie zabrakło okazjonalnych życzeń ze strony włodarzy gminy, pani sołtys i dyrektor GOK Grażyny Piękos.

W części artystycznej wystąpili uczniowie SP Ząbrowo i zespół folklorystyczny działający w GOK- Dzieci Ziemi Iławskiej.
Tradycyjnie wszyscy obecni zostali uraczeni ciastem i kawą, przygotowanymi przez KGW Ząbrowo, którego liderką jest Anna Malinowska.
Organizatorami imprezy byli: Rada Sołecka Ząbrowa, KGW Ząbrowo, Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie i GOK Laseczno.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 718
 
 
Popularne
Regulamin i karta zgłoszenia- Spotkania z poezją 2020- kliknij grafikę, by pobrać plik pdf
 
 
 
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.