Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal Nad Jeziorakiem Festiwal
Filmy
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Strona główna
Advertisement
 

Zapraszamy we wtorki na warsztaty plastyczne
24.04.2015.
Czytaj całość…We wtorek, 21kwietnia w GOK w Lasecznie odbyły się warsztaty plastyczne pod kierunkiem Agaty Topolewskiej.
,,Wiosenna łąka" powstała  dzięki eksperymentom z kleju, krepy i wody.
Technika ta daje wiele radości twórczej,  uczy powstawania koloru poprzez przenikanie i jest dobrym ćwiczeniem przygotowującym do batiku,  którego będziemy uczyć się już wkrótce.
Zapraszamy wszystkich chętnych we wtorki o 1700
Czytaj całość…
 
Regulamin i karta zgłoszenia do XXXIII Eliminacji Konkursu -Spotkania z poezją 2015
20.04.2015.
Poniżej znajdziecie Państwo "Regulamin i kartę zgłoszenia do XXXIII Eliminacji Konkursu Recytatorskiego pn. "Spotkania z Poezją".
Eliminacje rozpoczną się 06.05.2015 (środa) o godz.1000, w sali widowiskowej GOK. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia br (piątek).

Plik do pobrania w formacie .pdf - kliknij . Do otwarcia pliku potrzebny jest program Acrobat Reader™ - do pobrania ze strony producenta .
 
Wernisaż malarski pn. Moja Pasja
17.04.2015.
Czytaj całość…W słoneczne przedpołudnie 17-go kwietnia br. dyrektor Grażyna Piękos przywitała gości wernisażu prac malarskich pn. "Moja Pasja", autorstwa iławskich twórców Andrzeja Mazurkiewicza i Anny Koper. W sali widowiskowej GOK pojawili się przedstawiciele życia publicznego gminy Iława i miasta Iławy, a wśród nich : Starosta Iławski Marek Polański, w-ce Starosta Stanisław Kastrau, w-ce Burmistrz Iławy Ewa Junkier, Kierownik Rozwoju Lokalnego i Promocji Urzędu Gminy Iława Andrzej Brach, dyrektorzy szkół, Grażyna Kotłowska z SSP Laseczno, Małgorzata Pawłowską z SSP Wikielec i Justyna Klimaszewska reprezentująca SG Ząbrowo, nauczyciele, uczniowie i młodzież z w/w szkół, a także bibliotekarze.. Ważną dla nas była obecność pana Edwarda Baranowskiego, mecenasa sztuki i właściciela iławskiej galerii "Na wprost", którego opinia o wernisażu jest dla nas cenną zawodową wskazówką na przyszłość- dziękujemy Panie Edwardzie.
Było nam milo gościć panią Emilię Skolmowską, sołtys Laseczna, która ściśle współpracuje z naszym Ośrodkiem i jest częstym gościem imprez przez nas organizowanych.
Osobną grupę stanowili laureaci konkursu wielkanocnego, którzy przybyli z rodzicami i opiekunami, by otrzymać nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Miłą niespodzianką był występ skrzypaczki  Magdy Kawala , która jest także członkinią znanego iławskiego chóru "Camerata". Usłyszeliśmy utwory muzyki poważnej, które idealnie wpasowały się w atmosferę wernisażu i tematykę prac zaproszonych artystów. Wernisaż przebiegł w miłej atmosferze, a my zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez GOK Laseczno, dostępne na naszych stronach www.goklaseczno.pl , w kalendarium zdarzeń.
Czytaj całość…
 
Dzieci Ziemi Iławskiej w Szymbarku
13.04.2015.
W dniu 10.04.2015 nasz  zespół folklorystyczny "Dzieci Ziemi Iławskiej" wystąpił podczas uroczystości otwarcia nowej świetlicy wiejskiej w Szymbarku k. Ząbrowa. Zespół wykonał trzy utwory ludowe: "A w niedzielę raniusieńko", "Loz roz Maciek" oraz "W moim ogródeczku". GOK zapewnił też nagłośnienie imprezy.
 
Rozstrzygnięcie XXI Konkursu Wielkanocnego -Święto Wiosny 2015
08.04.2015.
W I kategorii wiekowej – Przedszkole

I miejsce: Grupa „Maluchów”
Szkoła: „0” SSP w Ząbrowie
Opiekun: Danuta Śliżewska

II miejsce: Mateusz Górski
Szkoła: Przedszkole Miejskie nr. 2 w Iławie
Opiekun: Hanna Zdunek

III miejsce: Amelia Koper
Szkoła: „0” SSP Laseczno
Opiekun: Zofia Asztemborska

Wyróżnienia: Szymon Płoski- Przedszkole Miejskie nr 3 w Iławie, opiekun: Ewelina Bodnar i Bogumiła Dymek
Marcelina Bojanowska- SSP Laseczno, opiekun: Beata Rosicka
Kuba Lubiejewski- SSP Gałdowo, opiekun: Krystyna Najda

W II kategorii wiekowej – klasy I-III Szkół Podstawowych

I miejsce:
Paulina Bojanowska
Szkoła: SSP Laseczno
Opiekun: Danuta Gubała

II miejsce: Maja Rogowska
Szkoła: SSP Ząbrowo
Opiekun: Joanna Blinkiewicz

III miejsce: Dominik Ikier
Szkoła: SSP Rudzienice
Opiekun: Danuta Taborek

Wyróżnienia: Julian Kozłowski- SSP Franciszkowo, opiekun: Elżbieta Trzcińska
Filip Boros, SSP Rudzienice, op. Danuta Taborek
Kl. II SSP Rudzienice- op. Ewa Boros

W III kategorii wiekowej  – klasy IV-VI Szkół Podstawowych

I miejsce:
Zuzanna Wrzesińska
Szkoła: SSP Gromoty
Opiekun: Małgorzata Malon

II miejsce: Aleksandra Guzdaj
Szkoła: ICK
Opiekun: Marek Kałuża

III miejsce: Bracia Skolmowscy
Szkoła: SSP Laseczno
Opiekun: Zofia Asztemborska

Wyróżnienia: Julia Wesołowska, SSP Frednowy, op. Kamila Grochowiecka
Daniel Klach, SSP Gromoty, op. Małgorzata Malon
Julia Jankowska, SSP Gałdowo, op. Beata Przeworska
Wiktoria Matusiak, SSP Gałdowo, op. Mariola Kubska
Emil Kordan, SSP nr.2 Iława, op. Monika Płoska

W V kategorii wiekowej – Dorośli


I miejsce: Wojtek Zieliński + czytelnicy biblioteki z Rudzienic

II miejsce:
Magdalena Elmerych, Iława


Palma wielkanocna:

I miejsce: Przedszkole z SSP  Rudzienice
Opiekun: Joanna Drozdowska

II miejsce: Amelia Ćwiklik, SSP Ząbrowo
Opiekun: Ewa Zawadzka

III miejsce: Karolina Sadowska, SSP Rudzienice
Opiekun: Stanisław Kowalkowski
Wyróżnienia: Dominika Dankowska, SSP Gałdowo, op. Mariola Kubska
Wiktor Wożniak, Przedszkole Miejskie nr.4 w Iławie, op. Anna Bitowt
Wiktoria Matusiak, SSP Gadowo, op. Mariola Kubska
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 397
 
 
Popularne
Regulamin konkursu
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości
 
 
 
© 2015 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie