Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 984
Linki: 2
gości: 6989119
Strona główna
Advertisement

Wyjazd do teatru w Grudziądzu
25.03.2019.
W niedzielę 24 marca br. Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zorganizował wycieczkę do Teatru w Grudziądzu na program kabaretowy Piotra Bałtroczyka pt."Mężczyzna z kijowym peselem".
Występ autorski w odczuciu uczestników był znakomity, pełen humoru i zabawnych tekstów. Występujący szybko wszedł w zabawną relację z publicznością i całą widownię ujął treścią swoich zabawnych opowiadań. Dzięki uprzejmości organizatorów uzyskaliśmy możliwość zrobienia sobie wraz
z autorem pamiątkowego zdjęcia po występie.
Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie planujemy kolejne wyjazdy na podobne spektakle oraz sztuki teatralne i koncerty.
Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej: www.goklaseczno.pl
Czytaj całość…
 
Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej w Woli Kamieńskiej
22.03.2019.
W dniu 21 marca br. w świetlicy wiejskiej w Woli Kamieńskiej odbyło się spotkanie seniorów z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Straży Pożarnej kapitanem Wojciechem Kożuchowskim i asp. Łukaszem Linknerem.
Goście przedstawili seniorom prezentację dotyczącą bezpieczeństwa w gospodarstwach domowych i mieszkaniach.
Szczegółowo wyjaśnili temat zgłaszania zagrożenia na numery alarmowe. Funkcjonariusze Straży Pożarnej rzeczowo i jasno odpowiadali na pytania nurtujące seniorów.
Na spotkaniu obecna była pani Beata Grzechnik sołtys Woli Kamieńskiej.
Prelekcja została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie przy współpracy Sołectwo Wola Kamieńska i odbyła się w miłej atmosferze.
Uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za przybyciei zapraszamy na kolejne spotkanie, na których omawiane będą tematy dotyczące przepisów prawnych.
 
Dzień kobiet, mężczyzn i sołtysów
10.03.2019.
W dniu 10 marca 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury wraz z Radą Sołecką, Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Laseczna oraz Szkołą Podstawową w Lasecznie zorganizował uroczystość związaną z Dniem Kobiet, Dniem Mężczyzn i Dniem Sołtysa. Gości przywitała dyrektor GOK Grażyna Piękos, która złożyła obecnym na sali gościom życzenia z okazji potrójnego święta. Do życzeń dołączyła się także radna i zarazem sołtys Laseczna Emilia Skolmowska. Wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński wszystkim paniom, panom i sołtysom złożył serdeczne życzenia, a na ręce dyrektor Grażyny Piękos wręczył bukiet barwnych tulipanów. Na imprezę przybyli także; z-ca wójta Andrzej Brach, ksiądz Jarosław Grudziąż, Przewodnicząca Stowarzyszenia Aneta Bojanowska, Przewodniczący NSZZPW Edward Jasik, Prezes OSP Andrzej Żurawski, dyrektor SP Laseczno Danuta Gubała z nauczycielami, sołtysi z poszczególnych miejscowości z terenu gminy Iława, radna m. Iława Edyta Wyżlic, mieszkańcy gminy i miasta Iława.
W pierwszej części spotkania wystąpili uczniowie tutejszej szkoły w znakomitym, humorystycznym przedstawieniu związanym z wizerunkiem kobiet w oczach mężczyzn.
Gwiazdą spotkania był  wrocławski wokalista i gitarzysta Janek Samołyk, który przy akompaniamencie basisty Pawła Jaworskiego i perkusisty Marcina Wojtowicza brawurowo wykonał koncert piosenek własnych, zespołu The Beatles, Skaldów i inne. Artysta bardzo szybko wszedł w zabawną relację z publicznością co spotkało się z ciepłym przyjęciem, o czym świadczyły gromkie brawa.
Pracownicy GOK  zadbali o oprawę techniczną imprezy i wystrój sali, którą stanowiła barwna, wiosenna sceneria, a  panie z Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia zorganizowały słodki poczęstunek dla wszystkich gości.
Spotkanie prowadziła dyrektor GOK - Grażyna Piękos. Biorąc pod uwagę dużą frekwencję, doskonałą atmosferę panującą w sali, spotkanie można uznać za bardzo udane.

Organizatorzy dziękują publiczności za liczne przybycie i zapraszają na kolejne imprezy organizowane w GOK Laseczno.
Czytaj całość…
 
Spotkanie seniorów z policjantem
08.03.2019.
W dniu 7 marca br. w świetlicy wiejskiej w Woli Kamieńskiej
odbyło się spotkanie seniorów z funkcjonariuszem Komendy PowiatowejPolicji mł. asp. Waldemarem Olszewskim. Gość przedstawił seniorom prezentację dotyczącą bezpieczeństwa na drodze. Szczegółowo wyjaśnił (projekcja filmu) sprawy dotyczące nasilających się wyłudzeń finansowych, które często dotykają seniorów. Funkcjonariusz Policji rzeczowo i jasno odpowiadał na pytania nurtujące seniorów. Na spotkaniu obecna była pani Beata Grzechnik sołtys Woli Kamieńskiej. Prelekcja została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie przy współpracy Sołectwo Wola Kamieńska i odbyła się w miłej atmosferze. Uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania, na których poruszane będą tematy dotyczące bezpieczeństwa i porad prawnych.
 
Dzień sołtysa- 11 marca
07.03.2019.
 Z okazji Dnia Sołtysa,  życzymy dużo 
zdrowia, szczęścia w życiu osobistym i zawodowym 
oraz zadowolenia z pełnienia zaszczytnej funkcji Sołtysa.
Z poważaniem 
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury 
w Lasecznie wraz z Pracownikami.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 679
 
 
Popularne
Regulamin i karta zgłoszenia: Spotkania z folklorem 2019. Kliknij obraz, by pobrac plik.
 
 
 
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.