Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane przez GOK
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1229
Linki: 2
gości: 43386397
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement

Koncert muzyki klasycznej w Lasecznie PDF Drukuj Email
21.09.2021.
W dniu 19 września br. w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lasecznie odbył się koncert  pn. „Pro Musica Antiqua” w ramach programu „Muzyka europejska w zabytkach i przyrodzie Warmii i Mazur”. Wydarzenie objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Organizatorami uroczystości byli: Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich, Gmina Iława, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lasecznie. Koncert rozpoczął się po Mszy Św., którą celebrował proboszcz ww.  parafii Ks. Piotr Kliczkowski. Koncert poprowadził prof. Leszek Szarzyński – założyciel i kierownik artystyczny zespołu. W programie koncertu znalazły się utwory od Baroku do Współczesności. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła sopranistka Ewa Alchimowicz-Wójcik. Publiczność żywo reagowała na występy artystów, nagradzając ich zasłużonymi brawami. Po koncercie Dyrektor GOK Grażyna Piękos podziękowała za wspaniały i pełen wzruszeń koncert i wręczyła symboliczne bukiety kwiatów na ręce wokalistki i pianistki. Warto nadmienić, że Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie jako jeden z organizatorów zadbał o stronę techniczną koncertu oraz o artystów przed i po koncercie. W garderobie, w GOK  nie zabrakło ciepłych napojów, pysznych przekąsek i niezbędnej ciszy przed koncertem.
Zmieniony ( 21.09.2021. )
Czytaj całość…
 
Zatrudnimy instruktora PDF Drukuj Email
16.09.2021.


Link poniżej prowadzi do oferty zamieszczonej w portalu Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie.
Serdecznie zapraszamy kandydatów do zgłaszania swoich ofert.

Praca- Instruktor w GOK Laseczno
Zmieniony ( 17.09.2021. )
 
Rajd rowerowy- Moja Niepodległość- pliki do pobrania PDF Drukuj Email
10.09.2021.


1. Regulamin rajdu - Moja Niepodległość
2. Formularz zgłoszenia na rajd
3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
4. Zgoda rodzica lub opiekuna

Regulamin Rajdu Pomarańczowego
Zmieniony ( 10.09.2021. )
 
Festyn i dożynki parafialne w Woli Kamieńskiej PDF Drukuj Email
01.09.2021.
W dniu 28 sierpnia br. w Woli Kamieńskiej odbył się festyn  pn. „Po sąsiedzku”, połączony z dożynkami parafialnymi. Imprezę objął patronatem honorowym wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Organizatorami uroczystości byli: Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Wola Kamieńska parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Iławie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Wola Kamieńska i Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.
Festyn rozpoczął się Mszą Św., która celebrował proboszcz w/w parafii Ks. Jarosław Hossa.
Po mszy uroczystą przemowę wygłosił wójt Krzysztof Harmaciński, który podkreślił ogromne znaczenie pracy w rolnictwie, życząc przy tym wszystkim rolnikom dalszych sukcesów i zdrowia, a wszystkim zebranym miłej zabawy.

W części artystycznej wystąpili: Jacek „Elvis” Dymek, który zaprezentował twórczość Presleya, olsztynecki zespół coverowy „Byle do przodu” w stylistyce rockowej i „Morawa”, folkowy zespół działający przy GOK Laseczno, który porwał publiczność do tańca.
Warto wspomnieć, że imprezie towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych animowane przez pracownika GOK Laseczno, darmowa grochówka dla wszystkich i na koniec zabawa taneczna przy muzyce DJ Viórka.
Zmieniony ( 01.09.2021. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 1031
 
 
Regulamin- karta zgłoszenia-klauzula RODO-Konkurs Muzycznych Talentów-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2022 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.