Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 944
Linki: 2
gości: 5827680
Strona główna
Advertisement
Polecamy
 

Euro 2012 w Rudzienicach
06.02.2012.

 

W ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudzienicach odbył się Turniej Gier o Puchar Dyrektora GOK w Lasecznie. Można w nim było uczestniczyć w parze lub indywidualnie. Grano w chińczyka, warcaby, tenis stołowy i Ice Towera. Najlepiej z 38 duetów i indywidualnie występujących graczy wypadła para Nikola Zuśka i Sylwia Niedźwiedzińska. Drugie miejsce zajął Dawid Mirosław. Trzecie miejsce tandem Dawid Gawłowski i Marcin Bądkowski. Za trzy pierwsze miejsca przyznano nagrody rzeczowe i dyplomy. Zwycięska para oczywiście otrzymała z rąk pani dyrektor GOK w Lasecznie Grażyny Piękos puchar.
Wydarzeniem, które dostarczyło najwięcej emocji były „Mistrzostwa EURO 2012”, które rozegrało 16 uczestników w demo gry FIFA 2012. Zawodnicy wylosowali nazwy drużyn. Turniej rozegrano w grupach, jakie rzeczywiście wylosowano na czerwcowe Euro 2012. Po rozgrywkach grupowych rozegrano 4 ćwierćfinały i 2 półfinały - zgodnie z programem Euro 2012. Wygrały „Niemcy”, które reprezentował Daniel Świętek.

Czytaj całość…
 
Choinka w Siemianach
06.02.2012.

W mroźne, ale słoneczne piątkowe popołudnie (03.01.), okraszone mieniącym się w słońcu śniegiem, na którym harcowały gile, w siemiańskiej sali wiejskiej Rada Sołecka przy współpracy GOK zorganizowała doroczną zabawę choinkową. Przybyli rodzice i dziadkowie ze swoimi pociechami. Dzieci przebrały się w najróżniejsze stroje karnawałowe i z dużą przyjemnością uczestniczyły w tańcach, grach i zabawach, prowadzonych przez instruktora GOK. Pod koniec imprezy przybył Mikołaj i wręczył dzieciom paczki. Wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach, które zamieszczamy niżej.

 

   

 
Przedstawienie "Królowa Śniegu" w Ząbrowie
03.02.2012.

1 lutego, w mroźne popołudnie, młodzi mieszkańcy Ząbrowa mieli okazję obejrzeć przedstawienie "Królowa Śniegu" w inscenizacji teatru Art-Re z Krakowa. Gra krakowskich aktorów mogła się podobać. Ich artystyczny zamysł przewidywał udział dzieci, co też się stało. Wszystko to zostało uwiecznione przez pracowników GOK na zdjęciach, które można obejrzeć poniżej.

Gminny Ośrodek Kultury dziękuje Radzie Sołeckiej Ząbrowa i sołtysowi za sfinansowanie przedstawienia.

   
 

 
Przedstawienie "Królowa Śniegu" w Rudzienicach
02.02.2012.

1 lutego 2012 w Rudzienicach gościli aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych Art Re z Krakowa. W sali wiejskiej Domu Strażaka zaprezentowali spektakl "Królowa Śniegu" wg baśni H. Ch. Andersena. Sztukę obejrzało ponad 50 widzów. Bardzo się wszystkim spodobała. Mieszkańcy Rudzienic chcieliby uczestniczyć w takich wydarzeniach częściej.
Wstęp na spektakl był bezpłatny. Sponsorem widowiska był sołtys Rudzienic Zbigniew Osasiuk. Pomysłodawczynią i inicjatorką wydarzenia była pani dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos.
Serdecznie dziękujemy aktorom za wspaniałą grę, widzom za przybycie na spektakl, a Zbigniewowi Osasiukowi za sfinansowanie przyjazdu teatru.

 

   

 
Choinka w Szałkowie
01.02.2012.

W miniona sobotę 28 stycznia w sali wiejskiej w Szałkowie przeprowadziliśmy Choinkę dla dzieci z całego sołectwa Szałkowo.

Oto fotorelacja.

 

   

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 523 - 528 z 643
 
 
Popularne
Regulamin konkursu plastycznego pn. Piękna i Niepodległa- kliknij grafikę by pobrać dokument pdf
Gościmy
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.