Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 955
Linki: 2
gości: 6011296
Strona główna
Advertisement

Bardzo udany wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni
30.05.2016.

W dniu 29 maja 2016, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zorganizował wyjazd do gdyńskiego Teatru Muzycznego na musical "Piotruś Pan". Autokar z zajętymi wszystkimi miejscami wyruszył planowo o godz. 1100 i tuż po godz. 1400 zaparkował w pobliżu teatru. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodzili się na pamiątkowe, wspólne zdjęcie, po czym każdy udał się w planowanym wolnym czasie na zwiedzanie Wybrzeża Kościuszkowskiego, przy którym zacumowane były m.in. okręt wojenny "ORP Błyskawica" i szkoleniowy żaglowiec "Dar Pomorza". W umówionym czasie wszyscy zebrali się przy kasie teatru, gdzie przedstawiciel organizatora wręczył bilety.
Przedstawienie składało się z dwóch części. Nie sposób wiernie opisac dynamiki akcji, ferii kolorów, atrakcyjnych rekwizytów i możliwości oglądania musicalu w technologii 3D. To trzeba było zobaczyc. Znakomita gra aktorska- zwłaszcza głównych, małych bohaterów, którzy popisali się także perfekcyjnym przygotowaniem wokalnym, interesująca muzyka skomponowana przez Janusza Stokłosę, profesjonalna reżyseria Janusza Józefowicza, dynamiczne popisy tancerzy, którzy w strojach indiańskich zjawili się niespodziewanie na widowni wywołując euforię małych widzów składało się na wyjątkowo atrakcyjną ucztę artystyczną. W przerwie, we foyer widać było same uśmiechnięte twarze. Spektakl z pewnością podobał się większości widzów.

Zapraszamy na kolejne wyjazdy z naszym Gminnym Ośrodkiem Kultury. O ofercie będziemy Państwa informować ze stosownym wyprzedzeniem.

Czytaj całość…
 
Zespół Gosposie w Stawigudzie
24.05.2016.
14 maja br. nasz folklorystyczny zespół "Gosposie" wystąpił w Stawigudzie na XIV Warmińskim Przeglądzie Chórów i Zespołów Śpiewaczych "Kurlantka 2016".

[Fot. Anna Minkiewicz-Zaremba]
 
Zapraszamy do Teatru Muzycznego w Gdyni
17.05.2016.
29-go maja rusza autokar do gdyńskiego Teatru Muzycznego na spektakl pt. "Piotruś Pan". Przedstawienie jest utrzymane po części w technologii 3D, co z pewnością zachwyci najmłodszych, ale i starszych widzów.
Pozostało jeszcze tylko 10 miejsc. Bilety były przez nas wcześniej rezerwowane i nie są do kupienia w kasie teatru. Praktycznie wszystkie terminy zostały wyprzedane.

Zapraszamy do skorzystania z ofery wyjazdu GOK. Szczegóły; tel. 89 648 44 23.

A tutaj jest link do opisu musicalu : Piotruś Pan w 3D
 
70-lecie OSP Laseczno i Gminne Obchody Dnia Strażaka
17.05.2016.
14 maja 2016, odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka w koncercie podczas jubileuszu 70-lecia OSP Laseczno wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie: "Dzieci Ziemi Iławskiej" oraz zespół folkowy "Morawa". Dodatkowo nasz akompaniator towarzyszył występom dzieci z SSP Laseczno. Pracownicy GOK Laseczno zadbali o oprawę artystyczną, nagłośnienie imprezy i we współpracy ze strażakami z OSP postawili scenę.
Czytaj całość…
 
Gminny Turniej Sołectw i Dni Rodziny w Gałdowie
17.05.2016.
15 maja br. w Gałdowie odbyła się podwójna impreza: "Gminny Turniej Sołectw" oraz piknik pn. "Dni Rodziny". W części artystycznej, obok gospodarzy zaprezentowały się nasze zespoły i soliści: zespół folklorystyczny "Gosposie" i dziecięcy zespół folklorystyczny "Dzieci Ziemi Iławskiej", grupa wokalna "Poranek", Anna Kurowska oraz w duecie wokalnym wystąpiły Sylwia Jabłońska i Grażyna Piękos- dyrektor GOK Laseczno. Animatorzy GOK Laseczno przeprowadzili zabawy ruchowe dla dzieci przy dźwiękach żywej muzyki. GOK zadbał też o nagłośnienie obu imprez.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 175 - 180 z 651
 
 
Popularne
Regulamin Bożonarodzeniowego konkursu plastycznego - kliknij grafikę by pobrać dokument pdf
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.