Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 903
Linki: 2
gości: 5373818
Strona główna
Advertisement
 

24 finał WOŚP w Gminie Iława za nami
11.01.2016.
Czytaj całość…Tegoroczny finał WOŚP w Wikielcu pod patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego i zorganizowany przez Samorządową Szkołę Podstawową w Wikielcu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, przy pomocy OSP Wikielec, oraz ratowników medycznych z Iławy zakończył się sukcesem finansowym. Podczas akcji i w czasie koncertu w sali SSP Wikielec zebrano 22 458,78 zł.

Szefem sztabu była tradycyjnie pani Marzena Bendelewska - nauczyciel w SSP Wikielec. Głównym organizatorem koncertu był tradycyjnie nasz Ośrodek Kultury. Aukcję przedmiotów, wśród których były dzieła sztuki malarskiej, rzeźbiarskiej, przedmioty codziennego użytku, grafiki i inne wartościowe rzeczy prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos i dyrektor SSP Wikielec Bożena Lewandowska, a także nauczycielka SSP Wikielec Bożena Samolińska.

Licytacja trwała naprzemiennie z występami młodych muzyków (uczniowie SSP Wikielec, pod kierunkiem Katarzyny Echt),  uznanych
zespołów reprezentujący GOK Laseczno zespół folkowy "Morawa" i niezależnie działający zespół bluesowy z Iławy "Blues Station". Atrakcją był też występ dziecięcej grupy tanecznej z Wikielca. Na zakończenie zostały wystrzelone sztuczne ognie, które ufundował Mariusz Jajkowski

Wśród gości nie zabrakło tradycyjnie wójta Gminy Iława, Krzysztofa Harmacińskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Iława Romana Piotrkowskiego, Skekretarza gminy Bogusława Wylota, dyrektora ZOSS Henryka Szabelskiego i innych znamienitych przedstawicieli instytucji działających na obszarze gminy, a także biznesmenów, nauczycieli, księży i mieszkańców Wikielca oraz gości imprezy. Wszyscy obecni przyczynili się do tego, że tegoroczny WOŚP w Gminie Iława należy uznać za bardzo udany.

Sztab XXII Finału WOŚP  SSP w Wikielcu:

Marzena Bendelewska (szef sztabu),
Grażyna Szczepańska,
Bogumiła Kłodowska,
Bożena Samolińska.

Wolontariusze i opiekunowie podczas kwestowania:
Karolina Brzozowska,
Sabina Górska,
Kinga Treder,
Agnieszka Jankowska.


Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc przy organizacji : sponsorom imprezy, OSP Wikielec, panu Leonowi Chojnackiemu,  i wszystkim ludziom, którzy wsparli ten szczytny cel, jakim jest WOŚP.Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy.
Czytaj całość…
 
Iława Gospel Singers koncertowali w Lasecznie
07.01.2016.
Czytaj całość…W niedzielę 3 stycznia br , w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lasecznie odbył się koncert kolęd i pastorałek. Na zaproszenie dyrektor GOK w Lasecznie, pani Grażyny Piękos i przy ofiarnej współpracy proboszcza tutejszej parafii ks. Jarosława Grudziąża,Wystąpil iławski zespół "Iława Gospel Singers" pod kierownictwem Michała Wróblewskiego. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała nowoczesne aranżacje tradycyjnych kolęd ( "Przybieżeli do Betlejem", "Dzisiaj w Betlejem","Tryumfy Króla Niebieskiego",".Z narodzenia Pana" i inne) oraz piosenek świątecznych ('Mario, czy ty wiesz") w wykonaniu zespołu i solistów: Magdaleny Waruszewskiej, Jana Witkowskiego i Michała Wróblewskiego. Nagłośnienie zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Po koncercie zespół został zaproszony do sali konferencyjnej GOK na mały poczęstunek i gorącą herbatę.
Organizatorzy dziękują pani Annie Ćwiklik z Laseczna za pyszne ciasto, którym zostali poczęstowani artyści.
Czytaj całość…
 
Wigilia w Klubie Seniora w Rudzienicach
30.12.2015.
W dniu 10.12.2015, w Rudzienicach odbyło się spotkanie wigilijne Klubu Seniora, który działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie.
 
Nasz zespół na wigilii dla firmy Szynaka Living
22.12.2015.
Czytaj całość…W dniu 21 grudnia 2015, muzycy działający przy GOK wykonali koncert kolęd i pastorałek podczas wigilli pracowniczej f-my "Szynaka Living". W repertuarze pojawiły się m. in. tradycyjne kolędy - "Jezus malusieńki", "Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem", jak również piosenki świąteczne "Świąt wesołych", "Nadziei blask" i inne. przed koncertem kolęd wystąpily dzieci ze szkoły podstawowej w Lasecznie, które przedstawiły jasełka i zaśpiewały kolędy. Kilkanaście zdjęć z imprezy przedstawiamy poniżej.
Czytaj całość…
 
Wigilia pracownicza w GOK
21.12.2015.
Czytaj całość…W dniu 18 grudnia 2015 r, w sali widowiskowej GOK odbyło się spotkanie wigilijne pracowników, emerytów, zespołów działających przy ośrodku  i zaproszonych gości z instytucji gminnych. Życzenia wszystkim zebranym złożyli kolejno: dyrektor GOK Grażyna Piękos, wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński i ksiądz proboszcz z tutejszego kościoła Jarosław Grudziąż. Po przemówieniach wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne. W czasie uroczystości śpiewano kolędy przy akompaniamencie akordeonu. Nie zabrakło też świątecznej choinki i tradycyjnych potraw.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 157 - 162 z 609
 
 
Popularne
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.