Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 882
Linki: 2
gości: 4907087
Strona główna
Advertisement
 

Zespół Gosposie w Stawigudzie
24.05.2016.
14 maja br. nasz folklorystyczny zespół "Gosposie" wystąpił w Stawigudzie na XIV Warmińskim Przeglądzie Chórów i Zespołów Śpiewaczych "Kurlantka 2016".

[Fot. Anna Minkiewicz-Zaremba]
 
Zapraszamy do Teatru Muzycznego w Gdyni
17.05.2016.
29-go maja rusza autokar do gdyńskiego Teatru Muzycznego na spektakl pt. "Piotruś Pan". Przedstawienie jest utrzymane po części w technologii 3D, co z pewnością zachwyci najmłodszych, ale i starszych widzów.
Pozostało jeszcze tylko 10 miejsc. Bilety były przez nas wcześniej rezerwowane i nie są do kupienia w kasie teatru. Praktycznie wszystkie terminy zostały wyprzedane.

Zapraszamy do skorzystania z ofery wyjazdu GOK. Szczegóły; tel. 89 648 44 23.

A tutaj jest link do opisu musicalu : Piotruś Pan w 3D
 
70-lecie OSP Laseczno i Gminne Obchody Dnia Strażaka
17.05.2016.
Czytaj całość…14 maja 2016, odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka w koncercie podczas jubileuszu 70-lecia OSP Laseczno wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie: "Dzieci Ziemi Iławskiej" oraz zespół folkowy "Morawa". Dodatkowo nasz akompaniator towarzyszył występom dzieci z SSP Laseczno. Pracownicy GOK Laseczno zadbali o oprawę artystyczną, nagłośnienie imprezy i we współpracy ze strażakami z OSP postawili scenę.
Czytaj całość…
 
Gminny Turniej Sołectw i Dni Rodziny w Gałdowie
17.05.2016.
Czytaj całość…15 maja br. w Gałdowie odbyła się podwójna impreza: "Gminny Turniej Sołectw" oraz piknik pn. "Dni Rodziny". W części artystycznej, obok gospodarzy zaprezentowały się nasze zespoły i soliści: zespół folklorystyczny "Gosposie" i dziecięcy zespół folklorystyczny "Dzieci Ziemi Iławskiej", grupa wokalna "Poranek", Anna Kurowska oraz w duecie wokalnym wystąpiły Sylwia Jabłońska i Grażyna Piękos- dyrektor GOK Laseczno. Animatorzy GOK Laseczno przeprowadzili zabawy ruchowe dla dzieci przy dźwiękach żywej muzyki. GOK zadbał też o nagłośnienie obu imprez.
Czytaj całość…
 
2 maja święto flagi państwowej- patriotyczna prezentacja w Rudzienicach
29.04.2016.
Czytaj całość…29 kwietnia br. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował we współpracy z SSP Rudzienice i Radą Sołecką Rudzienic spotkanie poświęcone symbolom narodowym pn. "Symbole Narodowe", w związku z nadchodzącym Świętem Konstytucji 3 Maja oraz Dniem Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Dyrektor GOK uroczyście powitała gości, a wśród nich wystepującego w imieniu wójta Andrzeja Bracha, dyrektor SSP Rudzienice Urszulę Solis, radną  gminy Iława Zofię Fota, sołtysa wsi Rudzienice Zbigniewa Osasiuka, zebranych nauczycieli i młodzież. W dalszej części odbyły się trzy prelekcje nt. Flagi państwowej, Godła i Hymnu, które przedstawili Damian Mierzwiński i Grażyna Piękos.Prelekcje były wspomagane prezentacją multimedialną oraz nagraniami audio. Publiczność wzięła udział w odśpiewaniu fragmentów "Roty", "Mazurka Dąbrowskiego", "Mazura 3 Maja"piosenki "Tu wszędzie jest moja ojczyzna". Wysłuchała też "Bogurodzicy" i "Gaude Mater Polonia". Następnie wystąpiły dzieci i młodzież z rudzienickiej szkoły w programie słowno-muzycznym. Akompaniował im Stanisław Kowalkowski.Na zakończenie odbył się quiz tematycznych dla dziesięciu chętnych uczestników. Młodzież popisała się świetną pamięcią i nie miała najmniejszych problemów z odpowiedziami. GOK ufundował słodkie nagrody ! Spotkanie było ciekawą lekcją patriotyzmu dla wszystkich zebranych.
O stronę techniczną [nagłośnienie, prezentacja multimedialna, scena i widownia] zadbali instruktorzy GOK Laseczno.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 115 - 120 z 590
 
 
Popularne
Regulamin XXIV Konkursu Wielkanocnego- kliknij obrazek
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.