Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 988
Linki: 2
gości: 7262629
Strona główna
 

Dzień kobiet, mężczyzn i sołtysów PDF Drukuj Email
10.03.2019.
W dniu 10 marca 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury wraz z Radą Sołecką, Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Laseczna oraz Szkołą Podstawową w Lasecznie zorganizował uroczystość związaną z Dniem Kobiet, Dniem Mężczyzn i Dniem Sołtysa. Gości przywitała dyrektor GOK Grażyna Piękos, która złożyła obecnym na sali gościom życzenia z okazji potrójnego święta. Do życzeń dołączyła się także radna i zarazem sołtys Laseczna Emilia Skolmowska. Wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński wszystkim paniom, panom i sołtysom złożył serdeczne życzenia, a na ręce dyrektor Grażyny Piękos wręczył bukiet barwnych tulipanów. Na imprezę przybyli także; z-ca wójta Andrzej Brach, ksiądz Jarosław Grudziąż, Przewodnicząca Stowarzyszenia Aneta Bojanowska, Przewodniczący NSZZPW Edward Jasik, Prezes OSP Andrzej Żurawski, dyrektor SP Laseczno Danuta Gubała z nauczycielami, sołtysi z poszczególnych miejscowości z terenu gminy Iława, radna m. Iława Edyta Wyżlic, mieszkańcy gminy i miasta Iława.
W pierwszej części spotkania wystąpili uczniowie tutejszej szkoły w znakomitym, humorystycznym przedstawieniu związanym z wizerunkiem kobiet w oczach mężczyzn.
Gwiazdą spotkania był  wrocławski wokalista i gitarzysta Janek Samołyk, który przy akompaniamencie basisty Pawła Jaworskiego i perkusisty Marcina Wojtowicza brawurowo wykonał koncert piosenek własnych, zespołu The Beatles, Skaldów i inne. Artysta bardzo szybko wszedł w zabawną relację z publicznością co spotkało się z ciepłym przyjęciem, o czym świadczyły gromkie brawa.
Pracownicy GOK  zadbali o oprawę techniczną imprezy i wystrój sali, którą stanowiła barwna, wiosenna sceneria, a  panie z Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia zorganizowały słodki poczęstunek dla wszystkich gości.
Spotkanie prowadziła dyrektor GOK - Grażyna Piękos. Biorąc pod uwagę dużą frekwencję, doskonałą atmosferę panującą w sali, spotkanie można uznać za bardzo udane.

Organizatorzy dziękują publiczności za liczne przybycie i zapraszają na kolejne imprezy organizowane w GOK Laseczno.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
 
 
 
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.