Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 931
Linki: 2
gości: 5723717
Strona główna
Advertisement
 

Laseczniada 2011 PDF Drukuj Email
19.07.2011.

16 lipca 2011 r. w Lasecznie odbyła się następna z cyklicznych imprez współorganizowanych przez GOK Laseczno – Fest yn Rodz inny „Laseczniada”. Od godziny 10.00 na boisku przy szkole trwały zmagania 11 drużyn piłkarskich w Turnieju o Puchar Sołtysa Laseczna Dariusza Szkopińskiego: Laseczno, Stradomno, „Ząbrowiacy”, Ławice, Skarszewo, Starzykowo, OSP Wikielec, Frednowy, Gulb, Szymbark i „Kudłaci Iława”. Wyniki rywalizacji:

I miejsce – drużyna ze Stradomna
II miejsce – drużyna ze Starzykowa
III miejsce – drużyna z Ławic

W godzinach popołudniowych odbył się Bieg Rodzinny. Trasa przebiegała wokół skweru kościoła. Jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców.
I miejsce - Rafał Laskowski
II miejsce – Łukasz Gałecki
III miejsce – Rodzina Toboła: Witold, Jaś i Julia

W konkursie przeciągania liny, który odbył się zaraz po Biegu Rodzinnym trwała zacięta rywalizacja, której rezultat poniżej:
I miejsce – Rada Sołecka wsi Laseczno
II miejsce – piłkarze ze Starzykowa
III miejsce – rodzina Laskowskich z Laseczna

O godzinie 16.00 Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, sołtys Laseczna Dariusz Szkopiński oraz dyrektor GOK Laseczno Grażyna Piękos uroczyście rozpoczęli imprezę. Zwycięskie drużyny Turnieju piłkarskiego o Puchar Sołtysa Laseczna Dariusza Szkopińskiego otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Również zwycięzcy pozostałych konkursów zostali nagrodzeni. W programie artystycznym wystąpiły zespoły „Fantazja” i   „Morawa” działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie oraz gościnnie Denys Martynenko z Ukrainy.  W przerwie między występami zespołów Wiktoria Łukomska z SSP Laseczno (zwyciężczyni tegorocznych XXIX Gminnych Eliminacji Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją” w kategorii klas I-III) wyrecytowała piękny wiersz. O godzinie 19.30 rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin nocnych. „Laseczniadzie” towarzyszyły kramy z rękodziełem, zabawkami dla dzieci, kosmetykami oraz loteria fantowa i swojskie jadło przygotowane przez nauczycieli i rodziców uczniów SSP Laseczno.
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
Regulamin konkursu plastycznego pn. Piękna i Niepodległa- kliknij grafikę by pobrać dokument pdf
Gościmy
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.