Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1101
Linki: 2
gości: 10461580
Strona główna
Advertisement

Wernisaż i koncert w GOK PDF Drukuj Email
28.09.2020.
W dniu 25 września br., w GOK Laseczno odbyło się wydarzenie artystyczne pn. „Usłysz, zobacz, doznaj…”, które łączyło w sobie wernisaż malarski i koncert. Swoje prace wystawiła trójka artystów z Iławy: Krystyna Pytlewska-Pająk, Andrzej Mazurkiewicz i po raz pierwszy wystawiająca swoje prace, debiutantka Bernadeta Trojan „La Berni”, a muzycznie ubarwił wernisaż Arkadiusz Szulc, wokalista i gitarzysta z Gdańska.
Na imprezę przybył wójt Krzysztof Harmaciński, Przewodniczący Rady Gminy Iława Roman Piotrkowski, radny Jan Zieliński, mieszkańcy gminy Iława i okolic.
Wernisaż otworzyła i prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos, która po przywitaniu gości przedstawiła dossier artystyczne bohaterów wernisażu. Głos zabrał też wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który pogratulował artystom i organizatorom. Artyści usłyszeli tego wieczoru dużo komplementów. Publiczności bardzo podobał się występ gdańskiego barda. W jego repertuarze znalazły się utwory własne, jak i poetyckie polskich oraz zagranicznych autorów.
Wydarzenie odbyło się w sali widowiskowej GOK, która na te okoliczność przybrała formę kawiarenki artystycznej. Impreza odbyła się w miłej, uroczystej atmosferze z zachowaniem bezpieczeństwa epidemiologicznego i z ograniczeniem liczby gości do minimum.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
Regulamin- Konkurs plastyczny i muzyczny- kliknij grafikę, by pobrać plik pdf
 
 
 
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.