Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Polub nas !
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1318
Linki: 2
gości: 84418542
Strona główna arrow Aktualności arrow Wycieczka do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Advertisement

Wycieczka do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku PDF Drukuj Email
21 października bieżącego roku grupa mieszkańców gminy Iława oraz okolicznych miejscowości, wzięła udział w fascynującej wycieczce organizowanej w ramach programu dotacyjnego "Niepodległa". Ich cel podróży to wyjątkowe miejsce, które stanowi świadectwo historii Polski - Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. To niezwykłe muzeum gromadzi bogatą kolekcję eksponatów, dokumentów i artefaktów, ukazujących dramatyczne wydarzenia II Wojny Światowej. Grupa miała okazję zgłębić historię i wiedzę na temat tego kluczowego okresu w historii kraju, co dostarczyło im niezapomnianych doświadczeń i refleksji.
Po zwiedzaniu Muzeum II Wojny Światowej uczestnicy wycieczki udali się do Gdyni, gdzie czekało na nich kolejne wydarzenie. Tam w teatrze muzycznym mieli okazję uczestniczyć w spektaklu zatytułowanym "Hairspray". Ten klasyczny musical przenosił ich w świat muzyki, tańca i zabawy, a jednocześnie poruszał ważne tematy społeczne, co sprawiło, że wieczór stał się nie tylko rozrywką, ale także źródłem inspiracji i przemyśleń.
Całą tę niezapomnianą wycieczkę zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, który zadbał o komfort i zadowolenie uczestników, dbając o logistykę podróży i zapewniając dostęp do ciekawych atrakcji.
To wyjątkowe wydarzenie stanowiło znakomitą okazję do połączenia historii i kultury w jedno fascynujące doświadczenie, które pozostawi niezatarte wspomnienia w sercach uczestników tej wyprawy.
Zadanie dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.