Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 931
Linki: 2
gości: 5722214
Strona główna arrow Aktualności arrow Agropikinik Makowo
Advertisement
 

Agropikinik Makowo PDF Drukuj Email
07.05.2009.
Makowo znów Piknikowo - Agropikink 1 maja 2009
 
Image


                W piątkowe popołudnie w słonecznej aurze wypoczynkowego ośrodka w Makowie odbył się Agropikinik. Jak na takie imprezy przystało, nie zabrakło tego, co dla ciała i  dla ducha. Zaczynając od strawy, dosłownie rzecz ujmując, wszyscy uczestnicy Agropikniku mogli się posilić m.in. pysznymi grilowanymi kiełbaskami, kaszanką i grochówką. Strawa duchowa to przede wszystkim występy artystyczne.
               Na scenie wysłuchać mogliśmy inscenizacji przygotowanej przez uczniów z NSP w Tynwałdzie, pod opieką Marii Łyżwy, piosenek z doskonałym ruchem scenicznym w wykonaniu grupy wokalnej z SSPw Rudzienicach pod kierunkiem S. Kowalkowskiego. Młodzież z SG z Franciszkowa, pod egidą Aleksandry Walasek przedstawiła światowe przeboje z towarzyszeniem tańca nowoczesnego.   Po występach uczniów z terenu gminy Iława zaprezentowały się zespoły działające przy GOK w Lasecznie: Fantazja , Apropos i Morawa. Dużo emocji dostarczył występ  Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Iławy, pod kierunkiem Bogdana Olkowskiego.
             Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa, która w krótkim czasie wyczerpała swoje zasoby. Na zakończenie Agropikniku do wspólnej zabawy zaprosił Bartosz Kluba, który ze swoim zespołem zabawiał gości do późnych godzin wieczornych. Biorąc pod uwagę różnorodność atrakcji, ilość gości i wspaniałą pogodę imprezę można uznać za udaną.
 
  
występy
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Regulamin konkursu plastycznego pn. Piękna i Niepodległa- kliknij grafikę by pobrać dokument pdf
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.