Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 860
Linki: 2
gości: 4663120
Strona główna arrow Aktualności
 
 

Dzień Dziecka w Ząbrowie PDF Drukuj Email
31.05.2016.
Czytaj całość…31 maja br. Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, we współpracy z SSP Ząbrowo, przedszkolem w Ząbrowie, Kołem Gospodyń Wiejskich i Radą Sołecką Ząbrowa zorganizował gry i zabawy przy muzyce w związku z Dniem Dziecka. Instruktorzy GOK zadbali o różnorodność konkurencji, stosując przy tym ciekawe rekwizyty animatorskie, a także odpowiedną muzykę i nagłośnienie imprezy. Słoneczna pogoda, świeże powietrze, dużo ruchu, a także mnóstwo słodkości i kiełbaska z grilla dały przedszkolakom i uczniom szkoły podstawowej mnóstwo frajdy. Podczas imprezy obecne były także panie dyrektorki: Urszula Waszczak-Zielińska (SSP Ząbrowo) i Grażyna Piękos (GOK Laseczno, prowadzenie impezy), które bardzo ciepło przywitały wszystkich zebranych, a zwłaszcza dzieci. Do życzeń dołączył też Roman Piękos, sołtys Ząbrowa.
 Poniżej dołączyliśmy kilkanaście zdjęć z imprezy. Zapraszamy do obejrzenia.
Zmieniony ( 02.06.2016. )
Czytaj całość…
 
Bardzo udany wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni PDF Drukuj Email
30.05.2016.
Czytaj całość…

W dniu 29 maja 2016, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zorganizował wyjazd do gdyńskiego Teatru Muzycznego na musical "Piotruś Pan". Autokar z zajętymi wszystkimi miejscami wyruszył planowo o godz. 1100 i tuż po godz. 1400 zaparkował w pobliżu teatru. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodzili się na pamiątkowe, wspólne zdjęcie, po czym każdy udał się w planowanym wolnym czasie na zwiedzanie Wybrzeża Kościuszkowskiego, przy którym zacumowane były m.in. okręt wojenny "ORP Błyskawica" i szkoleniowy żaglowiec "Dar Pomorza". W umówionym czasie wszyscy zebrali się przy kasie teatru, gdzie przedstawiciel organizatora wręczył bilety.
Przedstawienie składało się z dwóch części. Nie sposób wiernie opisac dynamiki akcji, ferii kolorów, atrakcyjnych rekwizytów i możliwości oglądania musicalu w technologii 3D. To trzeba było zobaczyc. Znakomita gra aktorska- zwłaszcza głównych, małych bohaterów, którzy popisali się także perfekcyjnym przygotowaniem wokalnym, interesująca muzyka skomponowana przez Janusza Stokłosę, profesjonalna reżyseria Janusza Józefowicza, dynamiczne popisy tancerzy, którzy w strojach indiańskich zjawili się niespodziewanie na widowni wywołując euforię małych widzów składało się na wyjątkowo atrakcyjną ucztę artystyczną. W przerwie, we foyer widać było same uśmiechnięte twarze. Spektakl z pewnością podobał się większości widzów.

Zapraszamy na kolejne wyjazdy z naszym Gminnym Ośrodkiem Kultury. O ofercie będziemy Państwa informować ze stosownym wyprzedzeniem.

Zmieniony ( 30.05.2016. )
Czytaj całość…
 
Zespół Gosposie w Stawigudzie PDF Drukuj Email
24.05.2016.
14 maja br. nasz folklorystyczny zespół "Gosposie" wystąpił w Stawigudzie na XIV Warmińskim Przeglądzie Chórów i Zespołów Śpiewaczych "Kurlantka 2016".

[Fot. Anna Minkiewicz-Zaremba]
Zmieniony ( 24.05.2016. )
 
Zapraszamy do Teatru Muzycznego w Gdyni PDF Drukuj Email
17.05.2016.
29-go maja rusza autokar do gdyńskiego Teatru Muzycznego na spektakl pt. "Piotruś Pan". Przedstawienie jest utrzymane po części w technologii 3D, co z pewnością zachwyci najmłodszych, ale i starszych widzów.
Pozostało jeszcze tylko 10 miejsc. Bilety były przez nas wcześniej rezerwowane i nie są do kupienia w kasie teatru. Praktycznie wszystkie terminy zostały wyprzedane.

Zapraszamy do skorzystania z ofery wyjazdu GOK. Szczegóły; tel. 89 648 44 23.

A tutaj jest link do opisu musicalu : Piotruś Pan w 3D
Zmieniony ( 17.05.2016. )
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 92 - 98 z 687
 
   
 
 
© 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.