Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 942
Linki: 2
gości: 5805778
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement
Polecamy
Piloci

Morawa na Święcie Ryby w iławskim amfiteatrze PDF Drukuj Email
07.09.2011.

 

20 lipca br. w Amfiteatrze im. Louisa Armstronga w Iławie, podczas „REGIONALNEGO ŚWIĘTA RYBY”  odbył się konkurs „Na najlepszą potrawę rybną – danie główne” i „Konkurs gotowania zupy rybnej, Warmińsko-Mazurski Kociołek Rybny”.

Impreza odbyła się m. in. dzięki Samorządowi Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Mieście Iławie i Stowarzyszeniu Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania w Elblągu oraz ICK w Iławie. Nasz zespół "Morawa" miał przyjemność wystąpić na deskach amfiteatru i spotkać się z ciepłym, a nawet entuzjastycznym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności.

   

Zmieniony ( 07.09.2011. )
 
11.09, godz. 13.00 - zapraszamy na dozynki gminne w Ławicach PDF Drukuj Email
31.08.2011.

  W tym roku uroczystości związane z Dożynkami Gminnymi pod Patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego odbędą się w Ławicach.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału. Organizatorzy przewidzieli następujący porządek imprezy / prosimy kliknąć ikonę plakatu dożynkowego, który wyświetli się w dużym formacie/:

   

Zmieniony ( 24.11.2011. )
 
04.09 - zapraszamy na dożynki parafialne w Wikielcu PDF Drukuj Email
31.08.2011.

 

                                           Tegoroczne dożynki parafialne rozpoczną się 04.09.2011 (niedziela), w Wikielcu, o godz. 14.30, tradycyjną Mszą Św.

Planowany porządek uroczystości:

 1430 - Msza Św.

1515 - Uroczyste rozpoczęcie dożynek, a po nim występy zespołów: Dzieci Ziemi Iławskiej, Morawy, dzieci ze SSP Wikielec, Zespołu Wokalnego z GOK Laseczno

Przewidziane są m. in. gry i zabawy dla dzieci  oraz dorosłych, kiermasze i inne atrakcje.

Serdecznie zapraszamy

 

Zmieniony ( 24.11.2011. )
 
Pożegnanie Lata w Mątykach PDF Drukuj Email
31.08.2011.

                                                       27 sierpnia br. Rada Sołecka Mątyk, OSP Mątyki, mieszkańcy wsi we współpracy z GOK Laseczno zorganizowali imprezę o nazwie "Pożegnanie lata". Wśród zaproszonych gości znaleźli się: wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, z-ca wójta Bogusław Wylot i Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski. Imprezę prowadziła Grażyna Piękos, dyrektor GOK. Koncert rozpoczął występ mlodej, utalentowanej pianistki z Mątyk Moniki Kopaszewskiej, która uczy się w liceum muzycznym w Gdańsku. Usłyszeliśmy muzykę Chopina. Po niej na estradę wkroczył znany zespół folkowy "Morawa" z propozycją utworów z różnych krajów europejskich. Po występie "Morawy" swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dziewczęta z Mątyk. "Kolejny wykonawca, zespół "Ekstaza" z Białegostoku zaprezentował muzykę disco-polo, która została przyjęta bardzo żywo. Na estradzie towarzyszyli zespołowi tancerze z kręgu hip-hop z ciekawymi i karkołomnymi ewolucjami tanecznymi. Po nim zaprezentował się zespół "Sonex", grający covery muzyki polskiej i obcej. Na koniec odbyła się zabawa taneczna, która trwała do "białego rana".
Imprezie towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, a wśród nich rzucanie podkową do celu, w której wziął udział sam przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski.
Impreza była bardzo dobrze zorganizowana i przyciągnęła nie tylko mieszkańców Mątyk, ale także Ławic, Rudzienic, Gromot, Iławy i innych miejscowości.

Poniżej umieściliśmy krótką fotorelację.

Zmieniony ( 31.08.2011. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 575 - 581 z 761
 
 
Regulamin konkursu plastycznego pn. Piękna i Niepodległa- kliknij grafikę by pobrać dokument pdf
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.