Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1310
Linki: 2
gości: 78071059
Strona główna
Advertisement

Dzień Kobiet w Ząbrowie PDF Drukuj Email
10.03.2023 w sali wiejskiej w Ząbrowie odbył się impreza z okazji Dnia Kobiet, która rozpoczęła się od występów artystycznych. Na początku, przed licznie zgromadzoną publicznością, której większość stanowiły panie wystąpili uczniowie z SP Ząbrowo im. Twórców Literatury Dziecięcej.
Wiersze i scenki rodzajowe przygotowała z uczniami Barbara Kowalska, natomiast piosenki z rekwizytami, zarówno w języku polskim , jak i angielskim Grażyna Stępień i Magdalena Krogulska-Szydlik.
Chór „Poranek”  i soliści zaprezentowali repertuar  poświęcony paniom: „Tamta dziewczyna”, „Będziesz moją panią”, „Ty i ja”, „Wiosna”.
Aplauzem został przyjęty ludowy zespól dziecięcy „Dzieci Ziemi Iławskiej”, który zaprezentował program złożony z piosenek ludowych , z różnych regionów Polski.  Obydwa zespoły- „Poranek” i „Dzieci Ziemi Iławskiej” przygotowała Grażyna Piękos., a zespołowi ludowemu akompaniował Jerzy E. Piotrowski.
Głównymi organizatorami imprezy byli: Rada Sołecka ,KGW Ząbrowo i GOK Laseczno.
W imprezie uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski i radny Krzysztof Zieliński.
Piękne życzenia i dużo ciepłych słów do pań i mieszkańców Ząbrowa skierowali  w/w przedstawiciele samorządu i sołtys Beata Nowakowska.
W trakcie spotkania Przewodnicząca KGW Ząbrowo Anna Malinowska podziękowała Radzie Sołeckiej i przekazała na ręce pani sołtys upominek.
Podczas imprezy goście delektowali się pysznymi ciastami i przekąskami przygotowanymi przez KGW Ząbrowo.
Gwiazdą spotkania był zespół „Decybelsi”, w których repertuarze były piosenki z lat 70-tych. Zespół bawił panie do późnych godzin wieczornych.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.