Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Polub nas !
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1283
Linki: 2
gości: 64933703
Strona główna arrow Aktualności arrow Agropikinik Makowo
Advertisement

Agropikinik Makowo PDF Drukuj Email
Makowo znów Piknikowo - Agropikink 1 maja 2009
 
Image
Image                W piątkowe popołudnie w słonecznej aurze wypoczynkowego ośrodka w Makowie odbył się Agropikinik. Jak na takie imprezy przystało, nie zabrakło tego, co dla ciała i  dla ducha. Zaczynając od strawy, dosłownie rzecz ujmując, wszyscy uczestnicy Agropikniku mogli się posilić m.in. pysznymi grilowanymi kiełbaskami, kaszanką i grochówką. Strawa duchowa to przede wszystkim występy artystyczne.
               Na scenie wysłuchać mogliśmy inscenizacji przygotowanej przez uczniów z NSP w Tynwałdzie, pod opieką Marii Łyżwy, piosenek z doskonałym ruchem scenicznym w wykonaniu grupy wokalnej z SSPw Rudzienicach pod kierunkiem S. Kowalkowskiego. Młodzież z SG z Franciszkowa, pod egidą Aleksandry Walasek przedstawiła światowe przeboje z towarzyszeniem tańca nowoczesnego.   Po występach uczniów z terenu gminy Iława zaprezentowały się zespoły działające przy GOK w Lasecznie: Fantazja , Apropos i Morawa. Dużo emocji dostarczył występ  Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Iławy, pod kierunkiem Bogdana Olkowskiego.
             Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa, która w krótkim czasie wyczerpała swoje zasoby. Na zakończenie Agropikniku do wspólnej zabawy zaprosił Bartosz Kluba, który ze swoim zespołem zabawiał gości do późnych godzin wieczornych. Biorąc pod uwagę różnorodność atrakcji, ilość gości i wspaniałą pogodę imprezę można uznać za udaną.
 
  
występy
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
 
 
© 2023 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.