Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Polub nas !
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1317
Linki: 2
gości: 82348995
Strona główna arrow Aktualności arrow Gminne Obchody Dnia Dziecka w Wikielcu
Advertisement

Gminne Obchody Dnia Dziecka w Wikielcu PDF Drukuj Email
Gminne Obchody Dnia Dziecka w Wikielcu to radosne i pełne zabawy wydarzenie, które zgromadziło dzieci ze wszystkich szkół z terenu Gminy Iława. Impreza odbyła się na terenie stadionu w Wikielcu, co zapewniło mnóstwo przestrzeni do wszelkich aktywności i atrakcji. Organizatorami wydarzenia były Gmina Iława, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Wikielcu i Sołtys wraz z radą sołecką Wikielca.
Na początku dzieci przywitali Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Dyrektor GOK Grażyna Piękos, co nadało wydarzeniu uroczysty charakter.
Dzień Dziecka w Wikielcu obfitował w liczne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo radości i uśmiechu. Na dzieci czekały różnorodne gry i zabawy, które angażowały i bawiły. Mogły one wziąć udział w konkurencjach sportowych oraz grach zespołowych, które rozwijały ich wyobraźnię oraz zdolności manualne.
Jedną z głównych atrakcji była ogromna zjeżdżalnia, która przyciągała dzieci w każdym wieku. Zabawa na zjeżdżalni dostarczała niezapomnianych emocji i sprawiała, że każdy uczestnik mógł poczuć dreszczyk ekscytacji. Dodatkowo, na wszystkich obecnych czekały smakowite lody i słodycze, które umilały czas spędzony na świeżym powietrzu.
Organizatorzy zadbali o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowo i mogło znaleźć coś dla siebie. Imprezę prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos w towarzystwie postaci z bajki „Psi Patrol”: Chase’a i Marshall’a, co sprawiło, że wydarzenie przebiegło w doskonałej atmosferze, pełnej uśmiechów i radości.
Gminne Obchody Dnia Dziecka w Wikielcu na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników jako dzień pełen wrażeń, wspaniałej zabawy i integracji szkolnej.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.