Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1317
Linki: 2
gości: 82350055
Strona główna
Advertisement

Obchody Dnia Matki w Lasecznie PDF Drukuj Email
W dniu 26 maja br. w Lasecznie odbyła się impreza z okazji nadchodzącego Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca, ph. "Mama, tata i ja". Impreza przebiegła na boisku szkolnym SP Laseczno, a zorganizowali ją: Rada Sołecka Sołectwa Laseczno, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lasecznie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno i Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Gości obchodów powitały panie Grażyna Piękos (dyrektor GOK), Emilia Skolmowska( sołtys i radna gminy Iława) i Danuta Gubała (dyrektor szkoły).
Po miłym otwarciu imprezy część artystyczną rozpoczęli najmłodsi wykonawcy z grupy przedszkolnej. Po nich wystąpiły strsze dzieci z piosenkami i wierszami okolicznościowymi.
Na zakończenie występów dyrektor GOK Grażyna Piekos w towarzystwie Danuty Glińskiej (instruktor sztuk plastycznych) wręczyła uczestnikom zajęć plastycznych drobne upominki. Dzieci czytały także wiersze dla swoich mam, a wszystko to na tle wystawionych prac plastycznych młodych malarzy.

Po części artystycznej dyrektor GOK Laseczno zaprosiła wszystkich do wspólnych gier, zabaw i animacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych przy dynamicznej muzyce. Zabawa była przednia, mimo piekącego słońca.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.