Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1318
Linki: 2
gości: 84412244
Strona główna
Advertisement

27.11.br wizyta gości z Gminy Mysłakowice

 

27 listopada 2011, na zaproszenie wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego i Rady Gminy Iława reprezentowanej przez Przewodniczącego Romana Piotrkowskiego, gościła u nas delegacja przedstawicieli partnerskiej Gminy Mysłakowice. W czasie wizyty goście zapoznali się z działalnością Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie, którego dyrektor Grażyna Piękos zaprezentowała prezentację multimedialną przygotowaną specjalnie na tę okazję. W czasie spotkania zostały omówione szczegóły współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mysłakowicach.

Czytaj całość…
 
Konferencja Regionalna Programu Rozwoju Bibliotek
 
7 grudnia 2011 r. dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos i pracownik Biblioteki Publicznej w Rudzienicach Wojciech Zieliński uczestniczyli w dorocznej Konferencji Regionalnej Programu Rozwoju Bibliotek - ogólnopolskiego projektu prowadzonego w celu wspierania rozwoju i modernizacji małych bibliotek publicznych, która odbyła się w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Organizatorami konferencji była Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie i Akademia Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Na konferencji obecni byli m.in. posłanka Iwona Arent, Członek Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego Anna Wasilewska, Magdalena Kubecka z FRSI i Jacek Wojnarowski z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Konferencję otworzyły targi wiedzy pod nazwą "Oddam pomysł w dobre ręce", po których odbył się panel dyskusyjny na temat "Publiczna to znaczy jaka?".
Rozstrzygnięto także I edycję konkursu "Biblioteki z dobrym klimatem społecznym", który miał na celu wypromowanie modelowych rozwiązań zastosowanych w bibliotekach publicznych w ramach funkcjonowania Gminnych Koalicji powołanych przez bibliotekarzy na rzecz rozwoju swoich bibliotek. Tytuł "Biblioteki z dobrym klimatem społecznym" przyznano MBP w Barczewie.
 
Film otwierający konferencję:
Zdjęcia po kliknięciu --> Czytaj całość
Czytaj całość…
 
Mikołajki w Ząbrowie

 Gminny Ośrodek Kultury  we współpracy z Radą Sołecką Ząbrowa zorganizował dla małych mieszkańców wsi Mikołajki. Dzieci miały okazję obejrzeć film o tematyce świątecznej, otrzymały od Mikołaja słodycze i przy dźwiękach radosnej, świątecznej muzyki mogły potańczyć. W programie zabrakło oczekiwanego przedstawienia pt. 'Królowa Śniegu", ze względu na nagłą chorobę aktorki odtwarzającej główną rolę.Organizator otrzymał z krakowskiego "Art-Re" zapewnienie, że aktorzy przedstawią inną sztukę w najbliższym możliwym terminie. GOK już teraz zaprasza na nią dzieci i młodzież z Ząbrowa i okolic.
Fotorelacja z mikołajek:

 

   

 
Mikołajki w Lasecznie
 
   
 
Dzień pluszowego misia w bibliotece

 

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Gminna Biblioteka w Lasecznie zorganizowała dla swoich najmłodszych czytelników wiele "misiowych" atrakcji.

Mali goście mieli okazję zobaczyć wystawę książek, których bohaterami były małe pluszowe niedźwiadki : Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Paddington, Coralgol, Gumisie. Ukoronowaniem spotkania były wesołe zabawy z misiem oraz słodkie nagrody :
- ubieranie misia
- rysuję misia z zamkniętymi oczami
- wykałaczki i rękawiczka
- wyjadanie miodku
- czyje to nogi?

Dzień Pluszowego Misia był okazją do promocji czytelnictwa i biblioteki, jednocześnie do dobrej zabawy.

Foto  ----> Czytaj całość

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 895 - 900 z 996
 
 
Popularne
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.