Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1310
Linki: 2
gości: 78074738
Strona główna
Advertisement

Choinka w Szałkowie

W miniona sobotę 28 stycznia w sali wiejskiej w Szałkowie przeprowadziliśmy Choinkę dla dzieci z całego sołectwa Szałkowo.

Oto fotorelacja.

 

   

 
Maskarada w Ławicach

 

27 stycznia (w piątek),w sali wiejskiej w Ławicach odbyła się "Maskarada" dla dzieci. Zorganizowała ją Gminna Biblioteka Publiczna w Ławicach z pomocą instruktorów GOK, którzy poderwali dzieci do tańca i wspólnych zabaw.imprezę wsparła finansowo pani Grażyna Węgłowska, sołtys Ławic.

 

 

Czytaj całość…
 
Robimy laurki dla naszych babć i dziadków z okazji ich Święta-Biblioteka w Siemianach
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemianach już tradycją  stało się przygotowywanie przez dzieci laurek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Ich Święto przypada w dniach 21-22 stycznia. Dzieci, a w większości dziewczęta wykonały prześliczne karty, których zdjęcia możemy obejrzeć poniżej:
 
   

 
Koncert Kolęd w sali wiejskiej w Ząbrowie
  W niedzielne popołudnie 22 stycznia świetlica wiejska w Ząbrowie rozbrzmiewała muzyką. To za sprawą pięknych kolęd, pastorałek, piosenek bożonarodzeniowych, inscenizacji i nastrojowych wierszy. Licznie zgromadzeni mieszkańcy Ząbrowa i okolic oraz zaproszeni goście mogli jeszcze raz poczuć atmosferę minionych świąt. Organizatorem Koncertu Kolęd był Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie i Samorządowe Gimnazjum w Ząbrowie. Wśród zaproszonych gości byli: przedstawiciele władz samorządowych z zastępcą wójta Bogusławem Wylotem, przewodniczącym Rady Gminy Romanem Piotrkowskim i kierownikiem referatu Andrzejem Brachem na czele, dyrektorzy szkół samorządowych z terenu gminy Iława – Urszula Solis z SSP Rudzienice, Elżbieta Blinkiewicz z SG Ząbrowo, Urszula Waszczak- Zielińska z SSP Ząbrowo. W koncercie wzięły udział zespoły działające w GOK-u w Lasecznie – młodzieżowy zespół wokalny „Apropo” i dziecięcy zespół folklorystyczny „Dzieci Ziemi Iławskiej”, gimnazjalny chór „Poranek” z SG Ząbrowo pod kierunkiem Grażyny Piękos, przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy SSP w Ząbrowie pod okiem Małgorzaty Osowskiej i Mirosławy Janke, zespół muzyczny Jana Kiersnowskiego, Andrzej Janowicz oraz muzyczni goście koncertu: zespół wokalno-instrumentalny „Archimini” z SSP w Rudzienicach pod kierunkiem Stanisława Kowalkowskiego. Licznie zgromadzona publiczność wielkimi brawami nagrodziła wszystkich artystów ale największym aplauzem cieszył się występ najmłodszych wykonawców – przedszkolaków z Ząbrowa, które do zabawnej inscenizacji dołączyły piękne życzenia skierowane do babć i dziadków z okazji ich święta.
                   Organizatorzy koncertu dziękują Kołu Gospodyń Wiejskich i Radzie Sołeckiej z Ząbrowa za pomoc w organizacji imprezy.
Czytaj całość…
 
Choinka w Tynwałdzie
  21 stycznia (w sobotę) odwiedziliśmy również Tynwałd. Przeprowadziliśmy tam Choinkę dla najmłodszych mieszkańców sołectw Tynwałd i Makowo oraz uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Tynwałdzie. Impreza połączona została z Dniem Babci i Dniem Dziadka. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny dla swoich babć i dziadków -  wiersze, piosenki i także przedstawienie. Wszyscy mogli też wziąć udział w zabawach i konkursach przez nas zorganizowanych oraz posmakować słodkich wypieków. 
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 871 - 876 z 988
 
 
Popularne
Regulamin- Konkurs Muzycznych Talentów-Siemiany 2024-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.