Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1295
Linki: 2
gości: 69342013
Strona główna
Advertisement

Koncert Kolęd w sali wiejskiej w Ząbrowie
  W niedzielne popołudnie 22 stycznia świetlica wiejska w Ząbrowie rozbrzmiewała muzyką. To za sprawą pięknych kolęd, pastorałek, piosenek bożonarodzeniowych, inscenizacji i nastrojowych wierszy. Licznie zgromadzeni mieszkańcy Ząbrowa i okolic oraz zaproszeni goście mogli jeszcze raz poczuć atmosferę minionych świąt. Organizatorem Koncertu Kolęd był Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie i Samorządowe Gimnazjum w Ząbrowie. Wśród zaproszonych gości byli: przedstawiciele władz samorządowych z zastępcą wójta Bogusławem Wylotem, przewodniczącym Rady Gminy Romanem Piotrkowskim i kierownikiem referatu Andrzejem Brachem na czele, dyrektorzy szkół samorządowych z terenu gminy Iława – Urszula Solis z SSP Rudzienice, Elżbieta Blinkiewicz z SG Ząbrowo, Urszula Waszczak- Zielińska z SSP Ząbrowo. W koncercie wzięły udział zespoły działające w GOK-u w Lasecznie – młodzieżowy zespół wokalny „Apropo” i dziecięcy zespół folklorystyczny „Dzieci Ziemi Iławskiej”, gimnazjalny chór „Poranek” z SG Ząbrowo pod kierunkiem Grażyny Piękos, przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy SSP w Ząbrowie pod okiem Małgorzaty Osowskiej i Mirosławy Janke, zespół muzyczny Jana Kiersnowskiego, Andrzej Janowicz oraz muzyczni goście koncertu: zespół wokalno-instrumentalny „Archimini” z SSP w Rudzienicach pod kierunkiem Stanisława Kowalkowskiego. Licznie zgromadzona publiczność wielkimi brawami nagrodziła wszystkich artystów ale największym aplauzem cieszył się występ najmłodszych wykonawców – przedszkolaków z Ząbrowa, które do zabawnej inscenizacji dołączyły piękne życzenia skierowane do babć i dziadków z okazji ich święta.
                   Organizatorzy koncertu dziękują Kołu Gospodyń Wiejskich i Radzie Sołeckiej z Ząbrowa za pomoc w organizacji imprezy.
Czytaj całość…
 
Choinka w Tynwałdzie
  21 stycznia (w sobotę) odwiedziliśmy również Tynwałd. Przeprowadziliśmy tam Choinkę dla najmłodszych mieszkańców sołectw Tynwałd i Makowo oraz uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Tynwałdzie. Impreza połączona została z Dniem Babci i Dniem Dziadka. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny dla swoich babć i dziadków -  wiersze, piosenki i także przedstawienie. Wszyscy mogli też wziąć udział w zabawach i konkursach przez nas zorganizowanych oraz posmakować słodkich wypieków. 
Czytaj całość…
 
Choinka w SSP w Ząbrowie
 
21 stycznia 2012 roku w holu Samorządowej Szkoły Podstawowej w Ząbrowie odbyła się Choinka połączona z Zabawą Karnawałową dla wszystkich uczniów szkoły. Do wspólnej zabawy zachęcali  dyrektor GOK Grażyna Piękos i Karol Dłuszczakowski. Dzieci chętnie brały udział w konkursach sprawnościowych i zabawach. Ich piękne stroje i pomysłowe przebrania w pełni oddały ducha karnawału i szalonej zabawy.
Czytaj całość…
 
Królowa Śniegu- przedstawienie teatralne ART-RE Kraków

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców
na spektakl  „Królowa Śniegu”
w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych
Art-Re z Krakowa.

  Spektakle odbędą się 1 lutego 2012 roku (środa):
    o godz.14.00, sala wiejska w Ząbrowie
    o godz.16.00, sala wiejska w Rudzienicach 

WSTĘP WOLNY

Zapraszamy!!

 
Gminne Spotkanie Noworoczne 2012

 13 stycznia br. odbyło się Gminne Spotkanie Noworoczne, któremu towarzyszył występ zespołu działającego przy GOK - "Fantazji". Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.

 

   

 
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 859 - 864 z 973
 
 
Popularne
Regulamin- RODO-Karta zgłoszenia-XII Przegląd Kolęd i Pastorałek2023-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2023 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.