Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1295
Linki: 2
gości: 69345496
Strona główna
Advertisement

Choinka w Siemianach

W mroźne, ale słoneczne piątkowe popołudnie (03.01.), okraszone mieniącym się w słońcu śniegiem, na którym harcowały gile, w siemiańskiej sali wiejskiej Rada Sołecka przy współpracy GOK zorganizowała doroczną zabawę choinkową. Przybyli rodzice i dziadkowie ze swoimi pociechami. Dzieci przebrały się w najróżniejsze stroje karnawałowe i z dużą przyjemnością uczestniczyły w tańcach, grach i zabawach, prowadzonych przez instruktora GOK. Pod koniec imprezy przybył Mikołaj i wręczył dzieciom paczki. Wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach, które zamieszczamy niżej.

 

   

 
Przedstawienie "Królowa Śniegu" w Ząbrowie

1 lutego, w mroźne popołudnie, młodzi mieszkańcy Ząbrowa mieli okazję obejrzeć przedstawienie "Królowa Śniegu" w inscenizacji teatru Art-Re z Krakowa. Gra krakowskich aktorów mogła się podobać. Ich artystyczny zamysł przewidywał udział dzieci, co też się stało. Wszystko to zostało uwiecznione przez pracowników GOK na zdjęciach, które można obejrzeć poniżej.

Gminny Ośrodek Kultury dziękuje Radzie Sołeckiej Ząbrowa i sołtysowi za sfinansowanie przedstawienia.

   
 

 
Przedstawienie "Królowa Śniegu" w Rudzienicach

1 lutego 2012 w Rudzienicach gościli aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych Art Re z Krakowa. W sali wiejskiej Domu Strażaka zaprezentowali spektakl "Królowa Śniegu" wg baśni H. Ch. Andersena. Sztukę obejrzało ponad 50 widzów. Bardzo się wszystkim spodobała. Mieszkańcy Rudzienic chcieliby uczestniczyć w takich wydarzeniach częściej.
Wstęp na spektakl był bezpłatny. Sponsorem widowiska był sołtys Rudzienic Zbigniew Osasiuk. Pomysłodawczynią i inicjatorką wydarzenia była pani dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos.
Serdecznie dziękujemy aktorom za wspaniałą grę, widzom za przybycie na spektakl, a Zbigniewowi Osasiukowi za sfinansowanie przyjazdu teatru.

 

   

 
Choinka w Szałkowie

W miniona sobotę 28 stycznia w sali wiejskiej w Szałkowie przeprowadziliśmy Choinkę dla dzieci z całego sołectwa Szałkowo.

Oto fotorelacja.

 

   

 
Maskarada w Ławicach

 

27 stycznia (w piątek),w sali wiejskiej w Ławicach odbyła się "Maskarada" dla dzieci. Zorganizowała ją Gminna Biblioteka Publiczna w Ławicach z pomocą instruktorów GOK, którzy poderwali dzieci do tańca i wspólnych zabaw.imprezę wsparła finansowo pani Grażyna Węgłowska, sołtys Ławic.

 

 

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 853 - 858 z 973
 
 
Popularne
Regulamin- RODO-Karta zgłoszenia-XII Przegląd Kolęd i Pastorałek2023-kliknij grafikę, by pobrać
 
 
 
© 2023 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.