Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 961
Linki: 2
gości: 6103725
Strona główna
Advertisement

Gminna Gala Sportu 2018
26.02.2018.
 W piatek, 23 lutego br. w sali sportowej SP Wikielec odbyła się uroczysta Gminna Gala Sportu. Nasz Ośrodek zorganizował scenę i jej dekorację oraz nagłośnienie i przerywniki muzyczne, które wykonał zespół "Grasz Band". Dyrektor GOK Laseczno Pani Grażyna Piękos odebrała  z rąk wójta Krzysztofa Harmacińskiego statuetkę dla GOK Laseczno za wspieranie sportu w gminie Iława.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Czytaj całość…
 
Zapraszamy na wyjazdy do Teatru Muzycznego w Gdyni
21.02.2018.
Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w wyjazdach do Teatru Muzycznego w Gdyni na:

09.02.2019, sobota, godz.1500  - Gorączka sobotniej nocy
 
Link do opisu przedstawienia- kliknij

 Już od dzisiaj przyjmujemy zapisy. Informacje pod nr tel. 89 648 44 23 wew. 22

 
Bal Walentynkowy
15.02.2018.
Dnia 10 lutego 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbył się Bal Walentynkowy. Impreza cieszyła się dużą frekwencją. Zabawie towarzyszyły konkursy z nagrodami oraz zabawy integrujące uczestników. Poprowadzone zostały przez dyrektor GOK, Panią Grażynę Piękos i instruktor GOK Panią Oktawię Laskowską.Gminny Ośrodek Kultury w imieniu swoim oraz gości dziękuje Paniom z KGW Gulb za wyśmienite potrawy oraz zespołowi „Best Dance” za oprawę muzyczną balu. Mamy nadzieję, że radosna atmosfera wspólnej zabawy w pięknym otoczeniu walentynkowych dekoracji będzie miłym wspomnieniem, a już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.
Czytaj całość…
 
Dzień Seniora
15.02.2018.
Dnia 8 lutego 2018r. w sali wiejskiej w Rudzienicach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Spotkaniu towarzyszyły  występy artystyczne – zaprezentowali się uczniowie SSP w Rudzienicach, zespół „Gosposie”. Zabawę przy muzyce zapewnił zespół „Avanti” Janusza Olszewskiego. Gminny Ośrodek Kultury również wsparł to wydarzenie pod względem artystycznym oraz technicznym, natomiast głównym organizatorem Dnia Seniora była Rada Sołecka z sołtysem  Zbigniewem  Osasiukiem.
Czytaj całość…
 
Wspomnienia z ferii zimowych
15.02.2018.
Ferie zimowe minęły, lecz pozostały piękne wspomnienia atrakcji przygotowanych  przez GOK  w Lasecznie oraz gminne biblioteki: w Ławicach, w Siemianach, w Ząbrowie i w Rudzienicach.
W tym roku naszą gminę odwiedzili artyści z teatru Edu-Artis z Krakowa z trzema ciekawymi przedstawieniami wystawianymi w Rudzienicach (przedstawienie pt. „Tajemnica starej szafy”), Frednowach („Witajcie w naszej bajce”) oraz Franciszkowie („ Plastusiowe opowieści”). Spektaklom towarzyszyły gry i zabawy poprowadzone przez Dyrektor Grażynę Piękos oraz Oktawię Laskowską, instruktora GOK.
Wspólnym działaniem bibliotek był wyjazd dzieci z całej gminy do Siemian w celu odwiedzenia „Stajni Koni Wyjątkowych”. Biblioteka w Ławicach zorganizowała  wyjazd do Kuźni Talentów pana Marka Kałuży w Iławie.  Ponadto każda z bibliotek zorganizowała spotkania z ciekawymi ludźmi np. w Siemianach gościł pan Remigiusz Sobociński, Rudzienice odwiedzili policjanci z pogadanką „Jak bezpiecznie spędzić ferie” oraz ratownicy WOPR, którzy byli również w Lasecznie. W Ząbrowie pokaz pierwszej pomocy przeprowadzili ochotnicy OSP Ząbrowo. Podczas ferii w bibliotekach można było także wziąć udział w różnorodnych zajęciach plastycznych prowadzonych m.in. przez Panią Dorotę Gerczak. Tematem zajęć było tworzenie pięknych zakładek do książek lub zabawa piaskiem kinetycznym. Nie zabrakło też zajęć z dekorowania szklanych naczyń metodą decoupage oraz quillingu. W Lasecznie odbyły się warsztaty muzyczne, podczas których uczestnicy wykonali własnoręcznie instrumenty muzyczne oraz mieli możliwość zagrania na skrzypcach i pianinie. Czas w bibliotekach można było spędzić również aktywnie biorąc udział w turniejach tenisa stołowego i gry w piłkarzyki. Nie zabrakło też wyjść na świeże powietrze, gdzie chodzono karmić dzikie ptaki i cieszyć się zimową aurą (niestety tylko w pierwszym tygodniu ferii). Zwieńczeniem beztroskiego czasu wolnego był bal karnawałowy w GOK w Lasecznie. Wzięły w nim udział dzieci z całej gminy i nie tylko. Wspólną zabawę taneczną oraz liczne konkursy towarzyszące balowi zwieńczył konkurs na najlepsze przebranie oraz poczęstunek tortem.
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzaniu zajęć podczas ferii i zaprasza do dalszej współpracy.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 67 - 72 z 657
 
 
Popularne
 
 
 
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.