Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 984
Linki: 2
gości: 6989221
Strona główna
Advertisement

Koncert Walentynkowy
15.02.2019.
14 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbył się montaż słowno-muzyczny pt. „O miłości najpiękniej”. W programie koncertu znalazły się wiersze klasyków literatury i poezji polskiej: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Wisławy Szymborskiej i piosenki o tematyce miłosnej.
W pięknie udekorowanej Sali, w której nie zabrakło graficznych elementów walentynkowych. Na imprezę przybyli mieszkańcy Iławy i  gminy Iława.
Na scenie wystąpił zespół „Grasz Band” w składzie: Grażyna Piękos- wokal, instrumenty perkusyjne, Oktawia Laskowska- skrzypce, Wojciech Olszewski- gitara, Sebastian Ewertowski- wokal, gitara, Rafał Piękos- perkusja, Jerzy E. Piotrowski- klawisze, synth-bas.
 Pani Grażyna Piękos przeprowadziła rozmowy z parami małżeńskimi na temat historii i etapów rozwoju ich miłości oraz o randkach w dawnych czasach.
Drugą część wieczoru wypełnił występ Bartosza Kluby, który wykonał popularne piosenki o miłości.
Impreza nabrała takiej temperatury, że goście Walentynek ruszyli do tańca. Gminny Ośrodek Kultury zadbał o poczęstunek-pyszne ciasta, kawę, herbatę i soki.Wszyscy zebrani uczcili święto miłości uroczystym toastem. Dyrektor GOK życzyła gościom walentynek wielu lat w zdrowiu i miłości.
Imprezę można uznać za udaną.
Czytaj całość…
 
Udana wycieczka do Teatru Muzycznego w Gdyni
11.02.2019.
W dniu 9 lutego, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zorganizował wycieczkę do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl pt." Gorączka sobotniej nocy". Frekwencja dopisała, nastroje również. W tej chwili, w naszym Ośrodku planujemy dalsze wyjazdy na podobne spektakle oraz sztuki teatralne i koncerty. Prosimy o śledzenie naszych stron internetowych.
Czytaj całość…
 
Zabawy choinkowe
04.02.2019.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zabaw choinkowych przeprowadzonych przez instruktorów naszego Ośrodka na terenie gminy Iława.
Czytaj całość…
 
Wyjazd Gorączka Sobotniej Nocy
23.01.2019.
Gorączka Sobotniej Nocy! Wyjazd 9 lutego 2019, godz. 9:00 parking Starostwo PowiatoweGminny Ośrodek Kultury w Lasecznie informuje osoby zapisane na musical pt.:
„GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY”
w Teatrze Muzycznym w Gdyni,
że wyjazd
9 lutego 2019 (sobota) godz. 9:00
na terenie Parkingu przy Starostwie Powiatowym.

Czytaj całość…
 
Koncert Grasz Band'u
16.01.2019.
W dniu 11 stycznia br. odbyło się "Gminne Spotkanie Noworoczne" gminy Iława, które uświetnił swoim występem zespół "Grasz Band". W jego wykonaniu goscie imprezy usłyszeli kolędy, pastorałki oraz popularne piosenki świeckie jak : "Portofino", "Poskładaj mnie", "Mija raz, dwa", "Kto wie" i inne.

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 679
 
 
Popularne
Regulamin i karta zgłoszenia: Spotkania z folklorem 2019. Kliknij obraz, by pobrac plik.
 
 
 
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.