Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 860
Linki: 2
gości: 4661535
Strona główna
 
 

Ząbrowiada - mariaż sportu i kultury
14.07.2015.
Czytaj całość…Tegoroczna "Ząbrowiada" rozpoczęła się od "Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Iława". Po południu wystartowała grupa biegaczy, biorących udział w I-szym "Biegu Ulicznym o Laur Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego". W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie biegu publiczność umilała sobie czas występami artystycznymi, korzystała z atrakcji na zgromadzonych wokół sceny kramach, a dzieci bawiły się dzięki parkowi zabaw "Bajkolandia". na scenie wystąpili: zespół folklorystyczny "Dzieci Ziemi Iławskiej", Anna Kurowska z Ząbrowa (gitara i śpiew), zespół folkowy "Morawa" i gwiazda wieczoru, zespół "Fajters". W trakcie poznaliśmy wyniki w/w konkurencji sportowych. Wieczorem do tańca przygrywał Jerzy Pawłowski z zespołem, a nocny pokaz ogni zaprezentowała grupa pn. "Taniec ognia" z Tynwałdu.
Program artystyczny prowadziła Grażyna Piękos, a gry i zabawy animacyjne instruktorzy GOK.
Organizatorzy (Rada Sołecka Ząbrowa, GOK Laseczno, KGW Ząbrowo, OSP Ząbrowo, SG i SSP Ząbrowo, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Ząbrowa) dziękują wszystkim za okazaną pomoc przy organizacji imprezy.
Czytaj całość…
 
Laseczniada w pełnym slońcu
05.07.2015.
Czytaj całość…W dniu 4-go lipca, w Lasecznie było bardzo gorąco: za sprawą pogody i konkurencji sportowych, które rozpoczęły "Laseczniadę". W pierwszej kolejności został rozegrany turniej piłkarski, a o godz.15:00 uliczny bieg rodzinny(sztafeta) o puchar sołtysa wsi Laseczno Emilii Skolmowskiej.
Punktualnie o godz. 1600, dyrektor GOK Grażyna Piekos i sołtys Laseczna Emilia Skolmowska otworzyły część artystyczną i zaprosiły wójta Krzysztofa Harmacińskiego na scenę, by wręczył puchary i dyplomy z w/w konkurencji.
Zaraz po tym wystąpiła lokalna grupa wokalno-taneczna, którą stanowią dzieci z SSP Laseczno. Grupa działa w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie. Po niej pojawił się znany już zespół "Remedium", którego będzie można posłuchać na tegorocznym, jubileuszowym "Festiwalu Nad Jeziorakiem- Siemiany 2015" (17 lipca). Po występie grupy, w przerwie instruktorzy GOK przeprowadzili gry i zabawy dla całych rodzin. Można tez było posmakować grochówki, na którą zaprosiła publiczność pani sołtys. Do dyspozycji były także: zjeżdżalnia i trampolina, kucyki i kramy z atrakcjami kulinarnymi oraz zabawkami.
Po przygotowaniu sceny wystąpił łomżyński zespól bluesowy o nazwie "Thebl Blues Band", który wykonał swoje utwory oraz kilka przebojów grupy "Dżem".
Imprezę zakończyła "Zabawa pod księżycem".

Wyniki zawodów

Turniej piłkarski:


1.Ząbrowiacy
2.KS Piotrkowo
3.Rezerwat Skarszewo

Bieg uliczny

1. Rodzina państwa Niemaszczyk
2. Rodzina państwa Miłoszów
3. Rodzina v Laskowskich


Organizatorzy (GOK Laseczno, Rada Sołecka Laseczna, OSP Laseczno, SSP Laseczno) imprezy dziękują wszystkim za okazaną pomoc przy organizacji "Laseczniady".
Czytaj całość…
 
Święto Indyka w Nowej Wsi
02.07.2015.
Czytaj całość…28-go lipca, w niedzielę, w Nowej Wsi odbyła się impreza o nazwie "Święto Indyka", której GOK Laseczno był współorganizatorem. Imprezie towarzyszyły występy artystyczne. Pojawiły się wszystkie anonsowane wcześniej zespoły: "Dzieci Ziemi Iławskiej", "Morawa", "Szulerzy", "Remedium" i jako gwiazda wieczoru Aleksandra Szwed z zespołem. W czasie zabawy tanecznej grał iławski zespół "Bil", kierowany przez Sławomira Zbysińskiego. Atrakcją kulinarną były degustacje potraw przygotowanych przez zaproszone Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy. Publiczność mogła także uczestniczyć w kilku konkursach związanych z tematem imprezy, a instruktorzy GOK Laseczno zabawiali chętnych, aktywizując ich ruchowo i przygotowując konkurs plastyczny.
 
Czytaj całość…
 
Mózgowiada za nami
02.07.2015.
Czytaj całość…Tegoroczna "Mózgowiada" została połączona z Turniejem Sołectw. Część artystyczną prowadziła Grażyna Piękos, dyrektor GOK Laseczno, natomiast zmagania turniejowe komentował Zdzisław Patoła z gminnego LZS-u. Na scenie pojawili się kolejno: Grażyna Piękos, która zaśpiewała przeboje polskiej piosenki, dziecięcy zespół wokalno-instrumentalny z SSP Gałdowo, kierowany przez Ewę Zalewską, nauczyciela wymienionej szkoły oraz jako gwiazda, zespół "Pako Band" z Olsztyna. Turniej Sołectw wygrali przedstawiciele sołectwa Szymbark.
Instruktorzy GOK przygotowali gry i zabawy ruchowe "dla małych i dużych".
"Mózgowiadę" odwiedziła grupa gości, którzy przyjechali do nas z zaprzyjaźnionej gminy litewskiej Pagiegai. Towarzyszyli im przedstawiciele naszej gminy z wójtem Krzysztofem Harmacińskim na czele.
Czytaj całość…
 
Zapraszamy na Mózgowiadę
23.06.2015.
Rada Sołecka Wsi Mózgowo
Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
pod Patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego
zapraszają na Festyn Wakacyjny w Mózgowie w dniu 27.06.2015r. o godz. 15:00

W programie:

- 15:00 uroczyste rozpoczęcie imprezy
- Turniej Sołectw, rzut podkową, wbijanie gwoździ, bieg
w spodniach, rzut lotką do tarczy, przeciąganie liny
- Występ artystyczny dzieci z SSP z Gałdowa
- Występy zespołów muzycznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie
- 17:00 Występ Zespołu „Wokalno - Instrumentalnego”
- Zabawa pod gwiazdami - zagra Zespół Jerzego Pawłowskiego
Ponadto: gry i zabawy rekreacyjne dla dzieci i dorosłych zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, swojskie jadło
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 156 z 568
 
 
Popularne
Gościmy
 
 
 
© 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.