Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 882
Linki: 2
gości: 4904245
Strona główna
Advertisement
 

Iława Gospel Singers koncertowali w Lasecznie
07.01.2016.
Czytaj całość…W niedzielę 3 stycznia br , w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lasecznie odbył się koncert kolęd i pastorałek. Na zaproszenie dyrektor GOK w Lasecznie, pani Grażyny Piękos i przy ofiarnej współpracy proboszcza tutejszej parafii ks. Jarosława Grudziąża,Wystąpil iławski zespół "Iława Gospel Singers" pod kierownictwem Michała Wróblewskiego. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała nowoczesne aranżacje tradycyjnych kolęd ( "Przybieżeli do Betlejem", "Dzisiaj w Betlejem","Tryumfy Króla Niebieskiego",".Z narodzenia Pana" i inne) oraz piosenek świątecznych ('Mario, czy ty wiesz") w wykonaniu zespołu i solistów: Magdaleny Waruszewskiej, Jana Witkowskiego i Michała Wróblewskiego. Nagłośnienie zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Po koncercie zespół został zaproszony do sali konferencyjnej GOK na mały poczęstunek i gorącą herbatę.
Organizatorzy dziękują pani Annie Ćwiklik z Laseczna za pyszne ciasto, którym zostali poczęstowani artyści.
Czytaj całość…
 
Wigilia w Klubie Seniora w Rudzienicach
30.12.2015.
W dniu 10.12.2015, w Rudzienicach odbyło się spotkanie wigilijne Klubu Seniora, który działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie.
 
Nasz zespół na wigilii dla firmy Szynaka Living
22.12.2015.
Czytaj całość…W dniu 21 grudnia 2015, muzycy działający przy GOK wykonali koncert kolęd i pastorałek podczas wigilli pracowniczej f-my "Szynaka Living". W repertuarze pojawiły się m. in. tradycyjne kolędy - "Jezus malusieńki", "Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem", jak również piosenki świąteczne "Świąt wesołych", "Nadziei blask" i inne. przed koncertem kolęd wystąpily dzieci ze szkoły podstawowej w Lasecznie, które przedstawiły jasełka i zaśpiewały kolędy. Kilkanaście zdjęć z imprezy przedstawiamy poniżej.
Czytaj całość…
 
Wigilia pracownicza w GOK
21.12.2015.
Czytaj całość…W dniu 18 grudnia 2015 r, w sali widowiskowej GOK odbyło się spotkanie wigilijne pracowników, emerytów, zespołów działających przy ośrodku  i zaproszonych gości z instytucji gminnych. Życzenia wszystkim zebranym złożyli kolejno: dyrektor GOK Grażyna Piękos, wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński i ksiądz proboszcz z tutejszego kościoła Jarosław Grudziąż. Po przemówieniach wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne. W czasie uroczystości śpiewano kolędy przy akompaniamencie akordeonu. Nie zabrakło też świątecznej choinki i tradycyjnych potraw.
Czytaj całość…
 
Choinka dla firmy Szynaka
21.12.2015.
Czytaj całość…W dniu 20 grudnia Gminny Ośrodek Kultury zorganizował zabawę choinkową dla dzieci pracowników firmy "Szynaka Meble". Zabawa odbyła się w "Mozarcie". Nasi instruktorzy przebrani za śnieżynkę i elfy prowadzili liczne gry i zabawy przy dźwiękach energetycznej muzyki. Zebrane dzieci i ich rodzice wzięli też udział w śpiewaniu kolęd "na żywo" przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego. Przed końcem imprezy mikołaj wręczył dzieciom świąteczne paczki, przygotowane przez firmę "Szynaka Meble".
Imprezę prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 139 - 144 z 590
 
 
Popularne
Regulamin XXIV Konkursu Wielkanocnego- kliknij obrazek
Gościmy
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.