Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 961
Linki: 2
gości: 6104750
Strona główna
Advertisement

Bardzo udany wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni PDF Drukuj Email
30.05.2016.

W dniu 29 maja 2016, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zorganizował wyjazd do gdyńskiego Teatru Muzycznego na musical "Piotruś Pan". Autokar z zajętymi wszystkimi miejscami wyruszył planowo o godz. 1100 i tuż po godz. 1400 zaparkował w pobliżu teatru. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodzili się na pamiątkowe, wspólne zdjęcie, po czym każdy udał się w planowanym wolnym czasie na zwiedzanie Wybrzeża Kościuszkowskiego, przy którym zacumowane były m.in. okręt wojenny "ORP Błyskawica" i szkoleniowy żaglowiec "Dar Pomorza". W umówionym czasie wszyscy zebrali się przy kasie teatru, gdzie przedstawiciel organizatora wręczył bilety.
Przedstawienie składało się z dwóch części. Nie sposób wiernie opisac dynamiki akcji, ferii kolorów, atrakcyjnych rekwizytów i możliwości oglądania musicalu w technologii 3D. To trzeba było zobaczyc. Znakomita gra aktorska- zwłaszcza głównych, małych bohaterów, którzy popisali się także perfekcyjnym przygotowaniem wokalnym, interesująca muzyka skomponowana przez Janusza Stokłosę, profesjonalna reżyseria Janusza Józefowicza, dynamiczne popisy tancerzy, którzy w strojach indiańskich zjawili się niespodziewanie na widowni wywołując euforię małych widzów składało się na wyjątkowo atrakcyjną ucztę artystyczną. W przerwie, we foyer widać było same uśmiechnięte twarze. Spektakl z pewnością podobał się większości widzów.

Zapraszamy na kolejne wyjazdy z naszym Gminnym Ośrodkiem Kultury. O ofercie będziemy Państwa informować ze stosownym wyprzedzeniem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
 
 
 
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.