Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 956
Linki: 2
gości: 6023028
Strona główna arrow Aktualności arrow 24 finał WOŚP w Gminie Iława za nami
Advertisement

24 finał WOŚP w Gminie Iława za nami PDF Drukuj Email
11.01.2016.
Tegoroczny finał WOŚP w Wikielcu pod patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego i zorganizowany przez Samorządową Szkołę Podstawową w Wikielcu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, przy pomocy OSP Wikielec, oraz ratowników medycznych z Iławy zakończył się sukcesem finansowym. Podczas akcji i w czasie koncertu w sali SSP Wikielec zebrano 22 458,78 zł.

Szefem sztabu była tradycyjnie pani Marzena Bendelewska - nauczyciel w SSP Wikielec. Głównym organizatorem koncertu był tradycyjnie nasz Ośrodek Kultury. Aukcję przedmiotów, wśród których były dzieła sztuki malarskiej, rzeźbiarskiej, przedmioty codziennego użytku, grafiki i inne wartościowe rzeczy prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos i dyrektor SSP Wikielec Bożena Lewandowska, a także nauczycielka SSP Wikielec Bożena Samolińska.

Licytacja trwała naprzemiennie z występami młodych muzyków (uczniowie SSP Wikielec, pod kierunkiem Katarzyny Echt),  uznanych
zespołów reprezentujący GOK Laseczno zespół folkowy "Morawa" i niezależnie działający zespół bluesowy z Iławy "Blues Station". Atrakcją był też występ dziecięcej grupy tanecznej z Wikielca. Na zakończenie zostały wystrzelone sztuczne ognie, które ufundował Mariusz Jajkowski

Wśród gości nie zabrakło tradycyjnie wójta Gminy Iława, Krzysztofa Harmacińskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Iława Romana Piotrkowskiego, Skekretarza gminy Bogusława Wylota, dyrektora ZOSS Henryka Szabelskiego i innych znamienitych przedstawicieli instytucji działających na obszarze gminy, a także biznesmenów, nauczycieli, księży i mieszkańców Wikielca oraz gości imprezy. Wszyscy obecni przyczynili się do tego, że tegoroczny WOŚP w Gminie Iława należy uznać za bardzo udany.

Sztab XXII Finału WOŚP  SSP w Wikielcu:

Marzena Bendelewska (szef sztabu),
Grażyna Szczepańska,
Bogumiła Kłodowska,
Bożena Samolińska.

Wolontariusze i opiekunowie podczas kwestowania:
Karolina Brzozowska,
Sabina Górska,
Kinga Treder,
Agnieszka Jankowska.


Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc przy organizacji : sponsorom imprezy, OSP Wikielec, panu Leonowi Chojnackiemu,  i wszystkim ludziom, którzy wsparli ten szczytny cel, jakim jest WOŚP.Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Regulamin VII Przeglądu Koled i Pastorałek
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.