Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 961
Linki: 2
gości: 6082808
Strona główna
Advertisement

Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
20.10.2010.

avatar den2010W piątek 15.10.10r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość oprócz nauczycieli, pracowników szkół  i zaproszonych gości przybyli przedstawiciele władz samorządowych z Wójtem Gminy Iława Krzysztofem Harmacińskim ,    z- cą Wójta Bogusławem Wylotem, Przewodniczącym Rady Gminy Romanem Piotrkowskim i Dyrektorem Zespołu Obsługi Szkół Samorządowych w Iławie-Henrykiem Szabelskim na czele.

Była to doskonała okazja do podziękowania nauczycielom, wychowawcom  za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński złożył na ręce dyrektora Zespołu Obsługi Szkół Samorządowych Henryka Szabelskiego oraz dyrektorów dwunastu szkół z terenu gminy Iława podziękowania w postaci listów gratulacyjnych. Podziękowania za pracę na rzecz gminnej Oświaty otrzymali także przedstawiciele obydwu związków zawodowych: pani Halina Wylot i pan Jerzy Ewertowski. Nagrodę Wójta Gminy Iława otrzymało ośmiu nauczycieli z terenu gminy: Urszula Waszczak-Zielińska, Helena Kulesza, Danuta Taborek, Wanda Pogoda, Urszula Solis, Bożena Smolińska, Halina Bujalska, Justyna Klimaszewska.

Należy podkreślić, że w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymała pani Violetta Sowińska i pani Zofia Asztemborska. Nagroda Kuratora Oświaty przypadła pani Marii Sak. Specjalne podziękowania za długoletnią pracę zawodową otrzymał także pan Ryszard Sak z Rudzienic. Wszyscy nagrodzeni oprócz nagród i dyplomów otrzymali piękne róże.

Oprawę artystyczną imprezy zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie ( zespoły "A' propos" i "Fantazja") i chór ,,Poranek” z Samorządowego Gimnazjum w Ząbrowie pod kierownictwem pani dyrektor Grażyny Piękos. Interesujący program artystyczny przygotowała pani Zofia Asztemborska z dziećmi z SSP w Lasecznie. Była to bardzo udana impreza, na której nauczyciele z terenu całej gminy mogli się razem spotkać poza miejscem pracy i w miłej atmosferze obchodzić  swoje  święto.

Link do fotoreportażu z uroczystości znajduje się w menu  -> Galerie lub tutaj

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
 
 
 
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.