Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane przez GOK
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1190
Linki: 2
gości: 30188816
Strona główna
Advertisement

Spotkanie integracyjne seniorów - Przy kominku- w Gałdowie- PDF Drukuj Email
05.10.2021.
W niedzielę 3 października br. sołtys Gałdowa Jan Olejnik, Rada Sołectwa Gałdowo, KGW Gałdowo, SP Gałdowo i Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie we współpracy zorganizowali  spotkanie integracyjne z seniorami pt. „Przy kominku”. Spotkanie miało na celu konsolidację środowiska sołectwa Gałdowo. Świetlica wiejska została przygotowana odświętnie, GOK udostępnił na tę okoliczność wystawę fotograficzną przedstawiającą mieszkańców tej wsi w historycznym ujęciu.
Na wstępie Jan Olejnik, sołtys sołectwa Gałdowo powitał gości i przekazał głos dyrektor Grażynie Piękos, która w porozumieniu z dyrektor SP Gałdowo Anną Lewandowską zaprosiła wszystkich do wysłuchania krótkiego programu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów tutejszej szkoły. Bardzo miłym akcentem po występie było wręczenie seniorom kartek z życzeniami przygotowanych przez uczniów.
Kolejnym punktem programu był występ zespołu „Morawa”, który na tę okoliczność przygotował oprócz swoich tradycyjnych utworów, piosenki polskie , które seniorzy pamiętają ze swoich młodzieńczych lat.
KGW Gałdowo zadbało o poczęstunek. Nie zabrakło słodkości i wytrawnych potraw. Po części artystycznej gości zabawiał i grał do tańca Janusz Olszewski.
  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
 
 
 
© 2021 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.