Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1098
Linki: 2
gości: 10129940
Strona główna
Advertisement

Dzień Kobiet-Dzień Mężczyzn-Dzień Sołtysa w GOK Laseczno PDF Drukuj Email
09.03.2020.
W dniu 8 marca br. w GOK Laseczno odbył się koncert okolicznościowy, związany z Dniem Kobiet, Dniem Mężczyzn i Dniem Sołtysa.
Wśród licznej publiczności nie zabrakło wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, jego zastępcy Andrzeja Bracha i Sekretarza gminy Bogusława Wylota, a takze sołtys Laseczna i radnej gminy Emilii Skolmowskiej oraz dyrektor miejscowej szkoły podstawowej Danuty Gubały, proboszcza tutejszej parafii księdza Piotra Kliczkowskiego, kierownik GOPS Eweliny Tuchalskiej, sołtysów, radnych, nauczycieli, mieszkańców Laseczna, Gulbia, Gałdowa, Ząbrowa, prezesa OSP Laseczno Andrzeja Żurawskiego, młodzieży szkolnej i wielu znamienitych gości.
W części oficjalnej okolicznościowe życzenia złożyli: wójt Krzysztof Harmaciński, dyrektor GOK Grażyna Piękos i dyrektor SP Laseczno Danuta Gubała, Edward Jasik, reprezentujący związek pracowników służb więziennictwa i mieszkańcy Laseczna.

Program artystyczny rozpoczęła młodzież z SP Laseczno -przygotowana przez nauczeciela Jowitę Biener - prezentując okolicznościowe scenki rodzajowe i piosenki z akompaniamentem Sławomira Zbysińskiego. Następnie dyrektor GOK, Grażyna Piękos zaprosiła na scenę śpiewaczkę Ewę Alchimowicz-Wójcik oraz towarzyszących jej muzyków: perkusistę Jacka Wójcika i pianistę Łukasza Jóźwiaka. W ich wykonaniu publiczność z wielką przyjemnością - o czym świadczą niewymuszone brawa- usłyszała znane przeboje muzyki filmowej i musicalowej.
Impreza odbyła się w odświętnie udekorowanej sali GOK. Goscie raczyli się przesmacznym ciastem i kawą, przygotowanym przez panie z Rady Sołeckiej i mieszkanki Laseczna.
  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
 
 
 
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.