Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Nowości
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Wieści RSS - bądź dobrze poinformowany
Wydarzenia w GOK
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1092
Linki: 2
gości: 9995092
Strona główna
Advertisement

28 Finał WOŚP za nami PDF Drukuj Email
12.01.2020.
Tegoroczny 28-my finał WOŚP w Wikielcu pod patronatem wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego i zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, przy pomocy OSP Wikielec, oraz ratowników medycznych z Iławy zakończył się sukcesem . Podczas akcji i w czasie koncertu w sali SP Wikielec zebrano kwotę  44.559, 16 zł- o 10 tys. zł wiecej, niż w roku ubiegłym.

Aukcję przedmiotów, wśród których były dzieła sztuki malarskiej, rzeźbiarskiej, prżzedmioty codziennego użytku, grafiki, torty i inne wartościowe rzeczy prowadziła niestrudzenie i skutecznie Grażyna Piękos, dyrektor GOK w asyście pani Bożeny Lewandowskiej, dyrektor SP Wikielec.

Szefem sztabu była tradycyjnie pani Marzena Bendelewska - nauczyciel w SP Wikielec.
Licytacja trwała naprzemiennie z występami: Alana Kochalskiego, kwartetu gitarowego PSM I st. z klasy Małgorzzaty Bigorajskiej, par tanecznych z klubu "Gracja", duetu gitara i flet w wykonaniu Maii i Amelki z Wikielca, iławskiego zespołu "Panthera Brass Band", „Grasz Band” i „Morawa”, działających przy GOK Laseczno, Bartosza Kluby i Leszka Olszewskiego z Iławy.

Wśród gości nie zabrakło Wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, Przewodniczącego Rady gminy Iława Romana Piotrkowskiego, zastępcy wójta Andrzeja Bracha, sekretarza gminy Bogusława Wylota i innych znamienitych przedstawicieli instytucji działających na obszarze gminy, radnych gminy Iława, sołtysów a także biznesmenów, nauczycieli, księży i mieszkańców Wikielca oraz gości imprezy. Wszyscy obecni przyczynili się do tego, że tegoroczny WOŚP w Gminie Iława należy uznać za bardzo udany.

Sztab XXVIII Finału WOŚP w Wikielcu:

Marzena Bendelewska (szef sztabu),
Bożena Lewandowska
Grażyna Szczepańska,
Bożena Samolińska
Bogumiła Kłodowska.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc przy organizacji : Kołom Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Iława,sponsorom imprezy, OSP Wikielec, Stowarzyszeniu SART z Iławy,mieszkańcom gminy Iława, przedstawicielom szkół samorządowych, Radom Sołeckim i wszystkim ludziom, którzy wsparli ten szczytny cel, jakim jest WOŚP. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców uczniów SP Wikielec za wybitny wkład za pomoc w organizacji imprezy.
Warto nadmienić, że o przygotowanie sceny i nagłośnienia zadbali instruktorzy GOK Laseczno i Janusz Olszewski z OSP Wikielec wraz ze strażakami.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Popularne
 
 
 
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.