Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 911
Linki: 2
gości: 5468688
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement
 

Zbiórka charytatywna podczas kiermaszu Bożonarodzeniowego w GOK Laseczno PDF Drukuj Email
03.01.2017.
Podczas II-go Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który miał miejsce dn. 18.12.2016 r. zebrano 889 zł na cel charytatywny. Oprócz wypieków świątecznych przygotowanych przez KGW Ząbrowo, KGW Gałdowo i KGW Gulb wystawiono prace dzieci, młodzieży i dorosłych: stroiki świąteczne, szopki i inne ozdoby. Prace pochodziły z terenu gminy Iława, Nowego Miasta i Iławy. Poprzez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" pieniądze przekazano na rzecz Wiktorka Prusakowskiego (KRS 0000037904, 28063 Wiktor Prusakowski- na pomoc i ochronę zdrowia). Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, a małemu mieszkańcowi naszej gminy życzą powrotu do zdrowia.
Zmieniony ( 05.01.2017. )
 
Spotkanie wigilijne w GOK PDF Drukuj Email
22.12.2016.
Czytaj całość…W dniu 22 grudnia br. w sali widowskowej odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, wspólpracowników i zaproszonych gości. Życzenia zgromadzonym, pełne ciepła i optymizmu złożyli: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, dyrektor GOK Grażyna Piękos i sołtys Laseczna Emilia Skolmowska. Wśród gości nie zabrakło emerytowanych pracowników GOK oraz dyrektor SSP Laseczno Danuty Gubały, księdza proboszcza Jarosława Grudziąża, prezesa OSP Laseczno Dariusza  Żurawskiego, członków zespołu "Gosposie", "Grasz Band"  i innych znamienitych gości. Przy wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw przygotowanych przez panie  z KGW Kałduny.
Zmieniony ( 22.12.2016. )
Czytaj całość…
 
Kolędnicy w GOK PDF Drukuj Email
22.12.2016.
Czytaj całość…Dzisiaj, tj. 22-go grudnia przybyli do nas kolędnicy z LO w Iławie, którzy w towarzystwie Starszego Mikołaja (Stanisław Kożuchowski) wykonali dla nas kilka kolęd i pieśń "Plurimos annos". Było to dla nas bardzo miła niespodzianka, za którą naszemu koledze Stanisławowi i jego uczennicom (Nikoli, Paulinie i Patrycji) bardzo dziękujemy, życząc spokojnych i miłych świąt Bożego narodzenia i twórczego Nowego Roku.
Zmieniony ( 22.12.2016. )
Czytaj całość…
 
II Kiermasz Bożonarodzeniowy w Lasecznie PDF Drukuj Email
22.12.2016.
Czytaj całość…W dniu 18-go grudnia br. w sali widowiskowej odbył się II Kiermasz Bożonarodzeniowy, połączony z konkursem plastycznym (stroiki świąteczne, szopki i kartki). W kiermaszu wzięły udział Koła Gospodyń Wiejskich z Ząbrowa, Gulbia i Gałdowa. Ich produkty w postaci pierniczków, pierogów i ciasta, a także stroiki świąteczne miały bardzo duże powodzenie. O godz. 1500, dyrektor GOK Grażyna Piękos powitała gości, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz: przewodniczącego rady Gminy Romana Piotrkowskiego, radnego Zenona Łęgowskiego, księdza proboszcza Jarosława Grudziąż, dyrektor SSP Laseczno Danuta Gubała mieszkańców gminy, miasta Iława i z powiatu nowomiejskiego, a następnie zaprosiła laureatów konkursu plastycznego, wśród których byli uczniowie gminy Iława, ze szkół Iławy i powiatu nowomiejskiego. Otrzymali oni dyplomy i świąteczne upominki. W czasie kiermaszu wystąpił znany zespół folklorystyczny "Gosposie" ze swoim tradycyjnym repertuarem. Wspólnie wszyscy śpiewali też kolędy.
Zmieniony ( 22.12.2016. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 99 - 105 z 736
 
 
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.