Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 881
Linki: 2
gości: 4903847
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement
 

Nadchodzące wydarzenia z GOK Laseczno PDF Drukuj Email
06.12.2016.
Zapraszamy na naszą stronę na Facebook'u.:

https://www.facebook.com/events/1195569187159211/
Zmieniony ( 06.12.2016. )
 
6-go grudnia: zabawa mikołajkowa i spektakl Kopciuszek PDF Drukuj Email
06.12.2016.
Czytaj całość…W dniu 6 grudnia 2016, Gminny Ośrodek Kultury zorganizował jak co roku mikołajkową zabawę dla najmłodszych, w której wzięli udział uczniowie tutejszej szkoły podstawowej. Pojawili się Mikołaj ze Śnieżynką, którzy zabawiali dzieci i opiekunów licznymi grami oraz  konkursami, a także zapraszali do tańca. Po każdym konkursie Mikołaj rozdawał słodkie upominki. Wielką niespodzianką poprzedzającą zabawę było przedstawienie pt. "Kopciuszek", którego prapremiera odbyła się w ostatnią niedzielę. Forma aktorów pozostała na wysokim poziomie, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. W najbliższy piątek (09.12.2016), ekipa wymienionego spektaklu zaprezentuje swoje umiejętności mieszkańcom domu dziecka w Pacółtowie k. Nowego Miasta Lubawskiego.
Sponsorem mikołajkowych słodyczy była pani Jolanta Bądkowska. Imprezę prowadziła tradycyjnie dyrektor GOK pani Grażyna Piękos.
Zmieniony ( 06.12.2016. )
Czytaj całość…
 
Premiera spektaklu Kopciuszek i Dni Seniora w Lasecznie PDF Drukuj Email
04.12.2016.
Czytaj całość…W dniu 04.12.2016 r, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie odbyła się premiera  sztuki teatralnej  pt. „Kopciuszek”. Spektakl  został przygotowany  w ramach projektu  „Mały, wielki aktor”, którego beneficjentem jest  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno. W przygotowaniach do imprezy brały też  udział: Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie oraz Rada Sołecka Laseczna.
Główny ciężar realizacji  sztuki wzięła na siebie dyrektor GOK Grażyna Piękos, która prowadziła imprezę, zajęła się reżyserią, ruchem sceniczny czym,  projektem scenografii, opracowaniem muzycznym i wokalnym (w tym napisaniem piosenek)oraz  logistyką przedsięwzięcia. Instruktorzy GOK Laseczno wykonali scenografię i zajęli się stroną akustyczno-oświetleniową: akompaniament i nagrania Jerzy Piotrowski, technik sceniczny Arkadiusz Osiakowski, scenografia Agata Tecław i Oktawia Alicka.
Mieszkańcy Laseczna, skupieni wokół rady Sołeckiej i Stowarzyszenia  zadbali o słodki poczęstunek dla licznie zgromadzonej publiczności. Wśród gości nie zabrakło włodarzy gminy Iława: wójta Krzysztofa Harmacińskiego , Przewodniczącego Rady Gminy Romana Piotrkowskiego, Sekretarza Bogusława Wylota, kierownika działu rozwoju i promocji gminy Iława Andrzeja Bracha, a także dyrektor SSP Laseczno Danuty Gubały z kadrą pedagogiczną, sołtysów i radnych z terenu gminy Iława. Impreza została połączona z Dniem Seniora, stąd na widowni nie zabrakło najstarszych mieszkańców Laseczna i pobliskich wsi.
Młodzi wykonawcy- uczniowie szkoły w Lasecznie- zagrali brawurowo: odważnie i ciekawie, czym zyskali  aplauz publiczności. Towarzyszyli im dorośli aktorzy- sołtys Laseczna Emilia Skolmowska i Lidia Miłosz, nauczyciel SSP nr 2 w Iławie i mieszkanka Laseczna.
Dyrektor GOK Laseczno dziękuje panu Stanisławowi Michalewskiemu z Nowej Wsi i pracownikom jego firmy za projekt i wykonanie pięknego rekwizytu do sztuki, którym jest kareta.
Zmieniony ( 04.12.2016. )
Czytaj całość…
 
Zapraszamy na Zabawę Mikołajkową i przedstawienie Kopciuszek do Laseczna PDF Drukuj Email
04.12.2016.
W dniu 06 grudnia br.,(wtorek) w sali widowiskowej GOK Laseczno odbędzie się Zabawa Mikołajkowa wraz z niecodzienną atrakcją w postaci spektaklu "Kopciuszek", który wykonają uczniowie SSP Laseczno i dorośli mieszkańcy Laseczna. Ruszamy o godz. 900.
Serdecznie zapraszamy !
Zmieniony ( 04.12.2016. )
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 84 z 708
 
 
Regulamin XXIV Konkursu Wielkanocnego- kliknij obrazek
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.