Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 899
Linki: 2
gości: 5248555
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement
 

Gminna Gala Sportu 2010 PDF Drukuj Email
18.03.2010.

Czytaj całość… W dniu 10 marca br. w Urzędzie Gminy odbyła się Gala Sportu Gminy 2010, na której wyróżniono sportowców indywidualnych, zespoły, działaczy sportowych, osoby wspierające sport, jak Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski, czy Prezes Banku Spółdzielczego w Iławie Zbigniew Gnaczyński oraz Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który został wyróżniony jako osoba wspierająca sport w Gminie w sposób wybitny.

Zmieniony ( 18.03.2010. )
Czytaj całość…
 
Dzień Kobiet w Ząbrowie PDF Drukuj Email
11.03.2010.

W dniu 07 marca br. w sali wiejskiej w Ząbrowie odbyło się miłe spotkanie mieszkańców gminy z okazji Dnia Kobiet. Na tę miłą uroczystość przybyła duża grupa osób. Sala była pełna.
W imieniu męskiej połowy społeczeństwa głos zabrali kolejno: sołtys Ząbrowa Roman Piękos, Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski oraz Grażyna Piękos, dyrektor GOK Laseczno, którzy złożyli życzenia zgromadzonym paniom.

 

Czytaj całość…

Zmieniony ( 15.03.2010. )
Czytaj całość…
 
Rozwijanie kompetencji bibliotekarzy PDF Drukuj Email
25.02.2010.
Czytaj całość…   System szkoleniowy koncentruje się na podnoszeniu kompetencji bibliotekarek  (p. Agnieszka Śmigielska, p.Zofia Chomka, p. Stanisława Zmarzła, p. Agnieszka Oleksiak) i bibliotekarzy (p. Wojciech Zieliński) i zadbaniu o to, by nowe umiejętności, zwłaszcza te związane z ICT, wykorzystali z pożytkiem dla swojej lokalnej społeczności. Do udziału w wybranych szkoleniach są zaproszeni także przedstawiciele urzędów gmin (p. Grażyna Piękos) i inni lokalni liderzy (p. Nina Drej).


Zmieniony ( 22.03.2010. )
Czytaj całość…
 
Choinki z GOK PDF Drukuj Email
04.02.2010.

Czytaj całość…Tradycyjnie, jak co roku, Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z radami sołeckimi przygotował dla najmłodszych mieszkańców gminy zabawy choinkowe. W tym roku odbyły się one w miejscowościach: Nowa Wieś, Ząbrowo i Szałkowo. Najmłodsi bawili się przy muzyce, często bardzo wymyślnie przebrani. Oprócz wróżek, rycerzy, kowbojów i Indian pojawiały się stroje zwierząt i postaci z filmów rysunkowych. Stałym punktem balu przebierańców jest Mikołaj, który tradycyjnie- jak mówi- przyjeżdża z Rovaniemi w Finlandii. Rozdaje przy tym wszystkim uczestnikom paczki z łakociami  . Sądząc po reakcji dzieci i młodzieży tegoroczne bale można uznać za udane.

Zmieniony ( 04.02.2010. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 659 - 665 z 724
 
 
Regulamin i karta zgłoszenia KONKURS EKUMENICZNY- kliknij obraz by wyświetlić
 
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.