Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 881
Linki: 2
gości: 4899213
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement
 

Rozwijanie kompetencji bibliotekarzy PDF Drukuj Email
25.02.2010.
Czytaj całość…   System szkoleniowy koncentruje się na podnoszeniu kompetencji bibliotekarek  (p. Agnieszka Śmigielska, p.Zofia Chomka, p. Stanisława Zmarzła, p. Agnieszka Oleksiak) i bibliotekarzy (p. Wojciech Zieliński) i zadbaniu o to, by nowe umiejętności, zwłaszcza te związane z ICT, wykorzystali z pożytkiem dla swojej lokalnej społeczności. Do udziału w wybranych szkoleniach są zaproszeni także przedstawiciele urzędów gmin (p. Grażyna Piękos) i inni lokalni liderzy (p. Nina Drej).


Zmieniony ( 22.03.2010. )
Czytaj całość…
 
Choinki z GOK PDF Drukuj Email
04.02.2010.

Czytaj całość…Tradycyjnie, jak co roku, Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z radami sołeckimi przygotował dla najmłodszych mieszkańców gminy zabawy choinkowe. W tym roku odbyły się one w miejscowościach: Nowa Wieś, Ząbrowo i Szałkowo. Najmłodsi bawili się przy muzyce, często bardzo wymyślnie przebrani. Oprócz wróżek, rycerzy, kowbojów i Indian pojawiały się stroje zwierząt i postaci z filmów rysunkowych. Stałym punktem balu przebierańców jest Mikołaj, który tradycyjnie- jak mówi- przyjeżdża z Rovaniemi w Finlandii. Rozdaje przy tym wszystkim uczestnikom paczki z łakociami  . Sądząc po reakcji dzieci i młodzieży tegoroczne bale można uznać za udane.

Zmieniony ( 04.02.2010. )
Czytaj całość…
 
Kolędowe granie i śpiewanie dla Zuzi PDF Drukuj Email
01.02.2010.
Czytaj całość… 18 stycznia w sali wiejskiej w Ząbrowie odbył się niecodzienny koncert, w którym wzięli udział ludzie dobrego serca- zarówno po stronie wykonawców, jak i licznie zebranej publiczności. Powodem, dla którego tak wielu mieszkańców Ząbrowa i gości z innych miejscowości zebrało się w to zimowe popołudnie był głos serca.
Zmieniony ( 04.02.2010. )
Czytaj całość…
 
Gminne Spotkanie Noworoczne PDF Drukuj Email
01.02.2010.

Czytaj całość…  W dniu 08 stycznia br, w pięknie przystrojonej sali bankietowej klubu "Mozart" w Iławie odbyło się kolejne Gminne Spotkanie Noworoczne. Imprezę rozpoczął zespół "Fantazja" śpiewający piosenki o charakterze świątecznym i noworocznym. W imieniu włodarzy gminy głos zabrał wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

 

Zmieniony ( 01.02.2010. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 645 - 651 z 708
 
   
 
 
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.