Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 860
Linki: 2
gości: 4660479
Strona główna arrow Aktualności
 
 

Graj w SZACHY w GOK Laseczno PDF Drukuj Email
16.10.2015.
Warsztaty szachowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych odbywać się będą w każdy piątek
w godzinach od 16:00 do 18:00
Zaczynamy od dnia 23. 10. 2015r.

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Warsztaty szachowe poprowadzi: instruktor GOK Laseczno


Zmieniony ( 16.10.2015. )
 
Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej w GOK PDF Drukuj Email
14.10.2015.
Czytaj całość…Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Gminnym Ośrodku Kultury 14.10.br. odbyła się okolicznościowa uroczystość z udziałem nauczycieli zatrudnionych w szkołach gminnych. Imprezę otworzyła dyrektor GOK Grażyna Piękos, która złożyła nauczycielom najlepsze życzenia i zaprosiła na scenę gospodarza imprezy wójta Krzysztofa Harmacińskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Romana Piotrkowskiego. Wójt w swoim wystąpieniu nawiązał do ważnej roli społecznej nauczycieli, omówił sytuację edukacji w gminie Iława, oraz złożył wszystkim pracownikom Oświaty w imieniu władz gminnych najserdeczniejsze życzenia. W dalszej części zostały wręczone nagrody, listy gratulacyjne i kwiaty wyróżniającym się pedagogom i pracownikom administracji szkół. Część oficjalna przeplatała się z częścią artystyczną, w której wystąpili kolejno: działający w ząbrowskim gimnazjum chór "Poranek" i Bartek Skolmowski z SSP Laseczno, przygotowani przez Grażynę Piękos oraz Remigiusz Niedbalski z SSP Rudzienice, prowadzony wokalnie przez Stanisława Kowalkowskiego, a także duet wokalny Grażyna Piękos i Piotr Buchalski. Koncert i organizacja spotkały się z dużym uznaniem zaproszonej publiczności, wśród której znaleźli się m.in. : Sekretarz gminy Iława Bogusław Wylot, Kierownik Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Andrzej Brach, Przewodniczący Rady gminy Iława Roman Piotrkowski, dyrektor ZOSS Henryk Szabelski, dyrektorzy szkół, nauczyciele i pracownicy administracji. Gminny Ośrodek Kultury zadbał o dekorację sali, nagłośnienie, oświetlenie i część artystyczną. Rada Sołecka Laseczna, pod kierunkiem pani sołtys Emilii Skolmowskiej,  we współpracy z OSP zorganizowała słodki poczęstunek.
Na zakończenie organizatorzy otrzymali wiele komplementów za dobrą organizację święta oświaty.
Zmieniony ( 16.10.2015. )
Czytaj całość…
 
Z GOK-iem w teatrze PDF Drukuj Email
13.10.2015.
Czytaj całość…W sobotę10.10.2015 r. GOK w Lasecznie zorganizował wyjazd do Olsztyna na przedstawienie pt. "Złodziej",  z udziałem aktorów teatru Ateneum w Warszawie.
Z oferty skorzystały 32 osoby z terenu gminy Iława i miasta Iławy. W trakcie wycieczki organizatorzy przewidzieli czas wolny na ew. zakupy w Olsztynie. Ten wyjazd można uznać za udany, a uczestnicy zadeklarowali chęć uczestnictwa w następnych imprezach.
Zmieniony ( 13.10.2015. )
Czytaj całość…
 
Występ zespołu Morawa w Tynwałdzie PDF Drukuj Email
08.10.2015.
W dniu 11-go października nasz czołowy zespół folkowy "Morawa", z okazji Dnia Seniora zaprezentował się w nowym składzie przed publicznością Tynwałdu. Imprezę zorganizowali mieszkańcy tej wsi, zrzeszeni w KGW i OSP. Gośćmi honorowymi byli: Wójt gminy Iława, pan Krzysztof Harmaciński z małżonką, Przewodniczący Rady Gminy Iława pan Roman Piotrkowski z małżonką, Dyrektor GOK pani Grażyna Piękos i v-ce Przewodnicząca Rady Gminy Iława pani Bogumiła Kowalska.
Zmieniony ( 13.10.2015. )
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 134 - 140 z 687
 
   
 
 
© 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.