Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Statystyka
Użytkownicy: 1
Nowości: 860
Linki: 2
gości: 4666791
Strona główna arrow Aktualności
 
 

11 Marca- Dzień Sołtysa PDF Drukuj Email
11.03.2016.
Na co dzień zajmują się sprawami swoich lokalnych społeczności. Starają się rozwiązywać problemy mieszkańców wsi. Są głównymi reprezentantami władzy na najbliższym mieszkańcom szczeblu samorządowym. Zajmują najniższy szczebel w hierarchii samorządowej, ale dzięki temu są najbliższej ludzi i na co dzień starają się rozwiązywać ich problemy. Funkcja sołtysa, o której mowa, ma wielowiekową tradycję, ma też swój „dzień” , swoje święto - 11 marca.

Z tej okazji wszystkim pełniącym tę zaszczytną funkcję w Gminie Iława składam serdecznie podziękowania i słowa uznania za pracę pełną zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności.
Życzę wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, dużo zdrowia i poczucia dobrze spełnionej misji.
 
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie Grażyna Piękos
wraz z Pracownikami
Zmieniony ( 11.03.2016. )
 
Koncert z okazji Dnia Kobiet PDF Drukuj Email
06.03.2016.
Czytaj całość…W dniu 6 marca Gminny Ośrodek Kultury wraz z Radą Sołecką, Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Laseczna oraz Samorządowa Szkołą Podstawową w Lasecznie zorganizował uroczystość związaną z Dniem Kobiet.
Na scenie w sali widowiskowej gościliśmy aktorkę Laurę Łącz, która zaprezentowała spektakl słowno-muzyczny pt. „Między mną, a tobą”. Piękne wiersze znanych poetów okraszone muzyką autorstwa Adama Skorupki spotkały się z ciepłym przyjęciem zgromadzonej publiczności. Aktorka zaprezentowała też książkę swojego autorstwa, którą można było nabyć po koncercie.
W drugiej części spotkania wystąpili uczniowie tutejszej szkoły w znakomitym humorystycznym przedstawieniu związanym z perypetiami małżeńskimi. Spektakl reżyserowała nauczycielka SSP Laseczno Zofia Asztemborska, a do towarzyszących mu piosenek akompaniament przygotował Sławomir Zbysiński.
Pracownicy GOK, jak zwykle zadbali o piękny wystrój sali. Panie z Rady Sołeckiej i w/w stowarzyszenia zadbały o słodki poczęstunek. Nie zabrakło życzeń dla płci pięknej od męskiej części pracowników GOK.
W przerwie koncertu, mieszkańcy Laseczna uhonorowali dyplomem i bukietem kwiatów panią sołtys Emilię Skolmowską, za aktywną pracę na rzecz Laseczna.
Koncert prowadziła Grażyna Piękos, dyrektor GOK Laseczno.
Organizatorzy dziękują publiczności za liczne przybycie i zapraszają na kolejne imprezy organizowane w bieżącym roku.
Zmieniony ( 06.03.2016. )
Czytaj całość…
 
Gminna Gala Sportu i Kultury PDF Drukuj Email
29.02.2016.
 
Zmieniony ( 29.02.2016. )
 
Wyjazd do teatru muzycznego w Gdyni na musical Piotruś Pan PDF Drukuj Email
24.02.2016.
Zaproszenie  dziecka na spektakl muzyczny „Piotruś Pan” oryginalnym prezentem z  okazji „Dnia Dziecka”
            
W niedzielę 29 maja 2016r.  Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie  organizuje  rodzinny wyjazd  (rodzice  z dziećmi, dorośli) do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical "PIOTRUŚ PAN" w najnowszej technologii 3D.
Wyjazd nastąpi 29 maja 2016 o godz. 1100 z Iławy spod Urzędu Gminy  przez Stradomno, Laseczno i Ząbrowo.
Cena biletu i przejazdu autokarem 120 zł.  Dzieci, młodzież, emeryci , renciści i osoby z orzeczeniem z niepełnosprawności płacą 90 zł.
 
Zapisy do 15-03-2016r.  
tel.89 648 44 23


Plan wyjazdu:
1100 - wyjazd z Iławy przez Stradomno, Laseczno, Ząbrowo
1400-1600 - czas wolny(Skwer Kościuszki, Oceanarium, lody)
1600 - Odbiór biletów w teatrze
1700- ok. 1930- musical
2000 - wyjazd z Gdyni


W najnowocześniejszej technologii 3D tylko na Dużej Scenie Teatru Muzycznego w Gdyni!
Libretto musicalu zostało specjalnie przygotowane przez Jeremiego Przyborę, wybitnego polskiego satyryka, mistrza słowa, współtwórcę „Kabaretu Starszych Panów”. Autorem muzyki jest Janusz Stokłosa, kompozytor, autor muzyki do wielu filmów i spektakli teatralnych (w tym do musicalu „Metro”, za którą został nominowany do broadwayowskiej nagrody Tony). Reżyserem spektaklu jest Janusz Józefowicz, aktor, reżyser i choreograf, dyrektor teatru Studio Buffo, pomysłodawca i reżyser musicalu „Metro”.
„Piotruś Pan” jest spektaklem familijnym wprowadzi widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii 3D będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Widzowie będą uczestnikami jedynej w swoim rodzaju zabawy łączącej świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. W tej wielkiej przygodzie, zmierzymy się ze złowrogimi piratami, ogrzejemy się w kręgu indiańskich ognisk i odkryjemy nowe lądy.
Zmieniony ( 24.02.2016. )
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 112 z 687
 
   
 
 
© 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.