Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie 
 
 
 
 
 
Menu główne
Strona główna
Zajęcia muzyczne i koła zainteresowań
Aktualności
Kalendarz imprez
Projekty zrealizowane ze środków UE
Projekt: Moje Korzenie
Nad Jeziorakiem Festiwal
Zespoły
Pracownicy GOK
GOK na Facebooku
Gminna Biblioteka Publiczna w Lasecznie i jej filie
Baza PRK
Statut GOK
Kontakt do nas
Polub nas !
Statystyka
Użytkownicy: 2
Nowości: 1098
Linki: 2
gości: 10129356
Strona główna arrow Aktualności
Advertisement

Wycieczka do Warszawy PDF Drukuj Email
28.09.2020.

W terminie 26.09.20-27.10.20, w ramach projektu pn. „Wolność kocham i rozumiem – 100-lecie Cudu nad Wisła”, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zorganizował dwudniową wycieczkę do Warszawy. Zgodnie z celem i programem wycieczki mieszkańcy gminy Iława i okolic pod opieką Grażyny Piękos i Wiesławy Romanowskiej zwiedzili Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Narodowe, Twierdzę Modlin, Wojskowy Cmentarz Powązkowski. W sobotni wieczór uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzenia w Teatrze Komedii spektaklu teatralnego pt. „Atrakcyjna wdowa”.

 Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem, a jej uczestnicy z ogromnym zainteresowaniem zwiedzali w/w obiekty zgłębiając wiedzę historyczną okresu Bitwy Warszawskiej, I, II wojny światowej i lat powojennych. Pomimo kapryśnej pogody wycieczkowicze byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, o czym świadczą gromkie brawa dla organizatorów w drodze powrotnej do Iławy.

 

Wyjazd dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej#wiktoria1920”

Zmieniony ( 28.09.2020. )
Czytaj całość…
 
Wernisaż i koncert w GOK PDF Drukuj Email
28.09.2020.
W dniu 25 września br., w GOK Laseczno odbyło się wydarzenie artystyczne pn. „Usłysz, zobacz, doznaj…”, które łączyło w sobie wernisaż malarski i koncert. Swoje prace wystawiła trójka artystów z Iławy: Krystyna Pytlewska-Pająk, Andrzej Mazurkiewicz i po raz pierwszy wystawiająca swoje prace, debiutantka Bernadeta Trojan „La Berni”, a muzycznie ubarwił wernisaż Arkadiusz Szulc, wokalista i gitarzysta z Gdańska.
Na imprezę przybył wójt Krzysztof Harmaciński, Przewodniczący Rady Gminy Iława Roman Piotrkowski, radny Jan Zieliński, mieszkańcy gminy Iława i okolic.
Wernisaż otworzyła i prowadziła dyrektor GOK Grażyna Piękos, która po przywitaniu gości przedstawiła dossier artystyczne bohaterów wernisażu. Głos zabrał też wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który pogratulował artystom i organizatorom. Artyści usłyszeli tego wieczoru dużo komplementów. Publiczności bardzo podobał się występ gdańskiego barda. W jego repertuarze znalazły się utwory własne, jak i poetyckie polskich oraz zagranicznych autorów.
Wydarzenie odbyło się w sali widowiskowej GOK, która na te okoliczność przybrała formę kawiarenki artystycznej. Impreza odbyła się w miłej, uroczystej atmosferze z zachowaniem bezpieczeństwa epidemiologicznego i z ograniczeniem liczby gości do minimum.
Zmieniony ( 28.09.2020. )
Czytaj całość…
 
Wspomnienie- Morawa na uroczystkości Złotych Godów w gminie Iława PDF Drukuj Email
24.09.2020.

Zespół "Morawa" na uroczystości "Złotych Godów" w Gminie Iława. Fragment występu na końcu reportażu.


 
Koncert Morawy w Lasecznie PDF Drukuj Email
22.09.2020.
W dniu 19 września, zespół „Morawa” wystąpił przed uroczystością ślubną mieszkanki Laseczna, która wylicytowała koncert grupy na tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Tym samym zespół zrealizował to honorowe zobowiązanie.
Zmieniony ( 22.09.2020. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 903
 
   
 
 
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.